Pažintis su BioEco merginomis prasidėjo dar gruodį, o štai sausį pagaliau susitikome šiltame prancūziško stiliaus "Šekspyro" viešbutyje, tinklaraštininkų pusryčiuose. Mergaitiškos kalbos apie kosmetiką, kvepalus ir ekologiškos kosmetikos pliusus viešbutį pripildė nuoširdžiu juoku... Tiesa, apie dovanų gautą INIKA makiažo pagrindą išgirsite kitą kartą (pažadu, ilgai laukti neteks)!

Nuoširdžiai galiu pasakyti, esu gana skeptiška visos ekologiškos kosmetikos atžvilgiu. Žinau, kad reikėtų daugiau domėtis tuo ką tepu ant savo veido, tad apsidžiaugiau galėdama savo pažintį su ekologiška kosmetika pradėti nuo LaMav žaliojo molio detoksikuojančios kaukės. 

Kaukės - bene didžiausia mano silpnybė. Visada surandu laiko, bent 2 kartus per savaitę, pasilepinti save veido, plaukų kaukėmis bei naujausiu madų žurnalo numeriu. Tiesa, LaMav kaukę buvo rekomenduojama naudoti kas dvi dienas, norėdama pasiekti geriausio rezultato - intrukcijų laikiausi. Ši kaukė tinka normaliai, riebiai, mišriai (manajai), suglebusiai ar net brandžiai odai. Pasak aprašymo, ji sugeria ir pašalina odos riebalų perteklių, bei susikaupusius nešvarumus. O kai pasakiau, mamai, kad ji netgi padeda sumažinti senėjimo požymius, šią kaukę sėkmingai testavome abi!:)


Produktą naudojau šiek tiek daugiau nei dvi savaites, nes norėjau jį labai gerai pažinti.... Todėl dabar drąsiai galiu teigti, kad patiko neerzinantis produkto kvapas (natūralus, tačiau beveik neutralus), konsitencija (nors ir gana skystoka, tačiau jos nereikia labai daug, kad padengtum visą veidą gana storu sluoksniu, todėl per kelias savaites intensyvaus naudojimo, neišnaudojau nei pusės) ir jausmas ją nusiplovus - oda lieka sudrėkinta ir  pailsėjusi. Produkto aprašyme minėtas odos riebalų bei nešvarumų pašalinimas - taip pat ne melas, nes veidas po malonių 10ties minučių atrodydavo kur kas švaresnis, o tepant mylimiausią BB kremą galėjau nebenaudoti kompaktinės pudros, nes blizgesys T zonoje papračiausiai dingo. Išties, neturiu didelių problemų su poromis, jos yra, tačiau vizualiai manęs neerzina. Keisčiausia, kad pradėjus naudoti žaliojo molio kaukę, situacija su veido poromis pasikeitė - jos tapo dar mažiau pastebimos, o tai visada didelis pliusas bet kokiam produktui! Negaliu komentuoti dėl senėjimo požymių, tačiau mamos brandžiai odai ši kaukė taip pat labai tiko, bet tikriausiai norint pasiekti geriausių rezultatų, šią kaukę reikėtų naudoti su kitais LaMav linijos produktais. 

Taigi vienas pirmųjų mano bandymų susidraugauti su ekologiška kosmetika tapo sėkmingu. Šiuo metu bandau prisijaukinti kitą produktą, kurį jau minėjau - Inika skystą makiažo pagrindą. Jam turiu paruošusi testą, kurį turi išlaikyti visi mano mėgstamiausi makiažo produktai! Todėl apžvalga jau greit atsidurs bloge:)

Būkite kantrios, mielosios, ir nesušąlkite!

P.S. If you are interested in this review, but don't understand a word in Lithuanian, I have a good news for you! On a right sidebar you will find "translate" app (is it called app?), please use it!xxx

2 comments

 1. i would love to try it :)

  I just posted a new post : my must-haves.
  i would really appreciate it if you would take a look . Thanks :)

  Chiara♥
  xmisschiarax.blogspot.com

  BLOG | Instagram | Twitter | bloglovin'

  ReplyDelete
 2. I like your blog!Would you like to follow each other? Just let me know in my blog. xoxo
  http://www.elationofcreation.com/

  ReplyDelete

Labai vertinu kiekvieną Jūsų komentarą ir visuomet perskaitau juos visus, tad ačiū, kad komentuojate!

All photos belongs to Fashion Mantra, unless mentioned otherwise. Strictly, no copying allowed. Powered by Blogger.