Antrasis  mano bandymas susidraugauti su ekologiška kosmetika - net labai vykęs. Kas keisčiausia, neesu skystų makiažo pagrindų megėja, bet Inika pavergė mane savo natūralumu (tiek sudėtimi tiek tuo, kaip atrodo ant veido).

Vos gavusi produktą, į jį žiūrėjau kreivai, nes nuo pirmo bandymo, galvoje labiausiai įstrigo jo... stiprus kvapas. Neslėpsiu, galvojau, kad jis bus priežastis, kodėl šią mineralinę pudrą mielai nustumsiu į šalį, bet prieš tai darydama, žinoma, daviau jai šansą. Mano nuostabai, kvapą jutau tol, kol dariausi makiažą, o dienos bėgyje tik retsykiais nosį maloniai pakutendavo švelnus produkto aromatas.

Kalbant apie konsistenciją, iš pradžių maniau, kad ji gana tiršta (bent jau taip atrodo išspaudus pudrą ant rankos), tačiau palietus ją pirštais ar šepetėliu ji tampa panašesnė į vandenį ir lengvai pasiskirto ant veido, nors sudėtyje ir yra aliejų bei sviesto. Kitos merginos minėjo, kad su produktu reikia dirbti labai greitai, nes jis turi savybę itin greit įsigerti į odą, aš šio dalyko nepastebėjau... Man kaip tik patiko, kad užtepus ir suredagavus pudrytę (beje, to itin skubėdama nedariau), ji kaip mat įsigerdavo į odą, tad man tai tapo dideliu pliusu.

Patiko ir tai, kad ant šio pagrindo lengvai bei gražiai pasidengia skaistalai ar kreminės konsistencijos kontūravimo priemonės. Bet didžiausias šio produkto privalumas, pasak manęs - natūralumas. Beprotiškai patiko, kad jis taip natūraliai atrodo ant mano veido! Veidas atrodė ne tik natūraliai bet ir skaisčiai (pamatysite tai nuotraukoje apačioje).  Džiūgavau it mažas vaikas, nes sunkios konsistencijos, kaukės efektą sudarantys pagrindai - tikrai ne man. Prisipažinsiu, esu šiek tiek tinginė makiažo srityje, todėl mieliau vietoje pudrų renkuosi BB ar drėkinančius kremus su atspalviu. Šis Inika makiažo pagrindas turbūt būtų kažkur viduryje, nes net ir pačiame ir BioEco puslapyje rašoma, kad tai kompromisas tarp makiažo pagrindo ir drėkinamojo kremo. Blizgesys ant mano mišrios odos nepasirodo arba visiškai arba iki antrojo dienos pusdienio. Visgi šios pudros nesiūlyčiau riebiaodėms, nes tikiu, kad joms šis produktus bus vos per riebus (dėl  jau minėtų sudėtyje esančių aliejų). Bet neišbandžiusios - nesužinosite!:)

Kaip jau minėjau, atlikau su šiuo produktu testą, kurį turi išlaikyti visi mano mėgstamiausi makiažo produktai. Taigi testas paprastas - kadangi keliauju itin dažnai (o paskutinį kartą kelionė truko 10 valandų), man svarbu, kokiu išliekamuoju laiku, pasižymi naudojami produktai. Prieš išvykdama į orouostą (tai buvo apie vidurdienį) užsitepiau šio mineralinio pagrindo, šiek tiek skaistalų bei tušo. Likau maloniai nustebinta, kai vidurnaktį grįžus namo pudrytė vis dar puikiai atrodė ant mano veido, o štai paakiai buvo panašūs į pandos... Tad produktas testą išlaikė, o tušas keliavo į nenaudojamų priemonių stalčiuką :)

Spalva ir maskavimas. Mano turima spalva vadinasi cream. Ji tinka šviesiai ir vidutinio šviesumo odai, kadangi žiemą esu į šviesiųjų pusę, spalva tiko tobulai - nebuvo nei per šviesi nei per tamsi, o vasarą, manau, per šviesią spalvą bus lengva pataisyti bronzato pagalba. Vienintelis mažas minusiukas šiame nuostabiame produkte - maskavimas. Sakyčiau, kad jis yra lengvo-vidutinio, tačiau dažniausiai naudodama tokius produktus galiu pasiekti vidutinį maskavimą tepdami kelis sluoksnius produkto. Šis pagrindas man pasirodė lengvo maskavimo, tačiau žiemą man būtent to ir reikia - lengvo maskavimo odos spalvos išlyginimui bei menkučių  trūkumų slėpimui (net jei maskavimo ir negana, papildomai naudoju maskuoklį). 

Visumoje, produktas gauna didelį pliusą, nes mielai juo naudojuos kasdien. Kadangi jį naudojau bene visą mėnesį, galiu teigti, kad jis tikrai nekemša porų, neerzina jautrios odos ir nekelia jokių alergijų. Jeigu esate natūralistė ar tiesiog mylite save ir norite žinoti, kad naudojate ekologiškai švarų produktą - šis mineralinis makiažo pagrindas jums puikiai tiks.

P.S. Aš žinau, kad pakuotė išties nėra labai svarbus faktorius renkantis makiažą, bet elegantiškos juodos pakuotės visada gauna pirmenybę!
P.P.S. All my English readers, if you are interested in this review, please use "TRANSLATE" app on the right side :)

6 comments

 1. Atrodo gražiai :) ar nepasikeitė nuomonė po ilgesnio naudojimo?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Labai natūraliai atrodo :) negaliu pati atsižiūrėti :) Nuomonė tikrai nepasikeitė. Naudoju pagrindą beveik kas kartą kai dažausi, todėl jau labai neblogai jį pažįstu ir galiu tik pagirti:)

   Delete
 2. Man ir norisi kuo natūralesnio vaizdo ant veido, kad nesuteiktų kaukės efekto. Tai vis gundausi šituo pagrindu. Dar teko bandyti Tere d'Ock, tas gerokai lengvesnis atrodo nei šitas. Mano Logonos kreminė jau į pabaigą, norisi kažko dar nebandyto :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aš dar visai laukiu naujo BioEco pristatomo LaMav BB kremo :) aš esu didelė BB kremų gerbėja, todėl labai noriu išmėginti !:)

   Delete
 3. O man kokas neteko bandyto BB kremo :) nenatūralių kosmetinių priemonių nenaudojų, o natūrali DAR KOLKAS nepakliuvo į rankas :D

  ReplyDelete
 4. O ar drėkina odą šis makiažo pagrindas? ar tiktų sausesnei veido odai?:)

  ReplyDelete

Labai vertinu kiekvieną Jūsų komentarą ir visuomet perskaitau juos visus, tad ačiū, kad komentuojate!

All photos belongs to Fashion Mantra, unless mentioned otherwise. Strictly, no copying allowed. Powered by Blogger.