It was so much fun finally not to pass an opportunity and to actually go to an event that I really wanted to! Make up is a huge passion of mine so I was intrigued, because Lithuanian brand "Shh..it's secret" by - former model - Kristina Tuckute presented a new lip gloss collection - 4 new shades for each season - Passion Kiss (darker pink with a little bit of shimmer), The Red, Pink Cahsmere (delicate cute pink) and Pink Candy (a beautiful pink, more on a brighter side). What else a woman need? Visit her e-shop for more info!Pagaliau buvau Lietuvoje tuo metu, kai vyksta kažkas įdomaus, o šįkart tai buvo naujų "Shh...It's secret" lūpų blizgesių kolekcijos pristatymas, kurio autorė  Kristina Tučkutė. Tad mano trečiadienio rytas prasidėjo net labai smagiai, kai keliavau į Vilniaus senamiestyje įsikūrusį Stiklių viešbutį. Nedidelė, jauki salė, skanūs, dailūs, mažyčiai užkandžiai, fotografų blysktėmis ir pokalbiais užpildyta atmosfera buvo tikrai žavinga, o pradėjus kalbėti ir šio renginio kaltininkei - Kristinai Tučkutei - buvo tiesiog malonu klausytis žmogaus, kuris yra įkvėptas to ką daro ir daro tai su meile. 

Grožio pusryčių metu buvo pristatyti 3 lūpų blizgesiai ir 1 lūpų lakas - iš viso tai buvo keturi nauji atspalviai. Kiekvienas atspalvis atitiko sezoną, tad ir spalvos labai dailios ir tinkamos visiems metų laikams, odos tipams ir visoms progoms:) Mano mėgstamiausia spalva, žinoma, tapo klasikinė raudona. Manau greitai su ja mane pamatysit ir bloge :)) Beje, naujuosius produktus ir atspalvius apžiūrėti galite ČIA :)

And of course, my look for the brunch:) As you can probably tell I really do not like too many accesories, haha,x


P.S. I almost forgot - I created a facebook page for Fashion mantra. It would mean a world to me if you'd go to it and hit the LIKE button, thanks a million guys,x

4 comments

 1. Love your blog!!
  Hope you have some time to check my blog out, and let me know what you think about my last post!!

  http://comeclothesval.blogspot.it


  x, Val.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Thanks, dear! gonna check out your blog in a bit ,x

   Delete
 2. Smagu,kad Tučkutė atnaujino kolekciją. O tavo suknelė - elegantiška, paprasta, bet ne prasta:)

  Makeup Demon blog
  Makeup Demon Bloglovin
  Makeup Demon FB page

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aš taip pat nudžiugau, ypač pamačius atspalvius, nes jie fantastiški :) Kaip pati minėjo, tai spalvos, kuriuos kiekviena moteris turi turėti savo kosmetinėje! Ačiū, suknelė išties man labai patiko, bet lig šiol turiu daug dvejonių dėl jos :)

   Delete

Labai vertinu kiekvieną Jūsų komentarą ir visuomet perskaitau juos visus, tad ačiū, kad komentuojate!

All photos belongs to Fashion Mantra, unless mentioned otherwise. Strictly, no copying allowed. Powered by Blogger.