Kol nekantriai laukiau paštu atkeliaujančio savo pirmojo organiško BB kremo - nežinojau ko tikėtis. Vyliausi tik vieno, kad tiktų spalva. Vos gavusi išsigandau, spalva pasirodė gerokai per tamsi! Nuliūdau, nes maniau, kad produktas taip ir gulės nenaudojamas... Bet vis tiek išmėginau jį ant veido ir mano pačios nuostabai - spalva tiko kuo puikiausiai, nes ji dirbant su produktu palaipsniui tarsi prisitaiko prie tavosios. Žinoma, galbūt porcelianinės odos savininkėms spalva visgi nelabai tiktų :)

Tuomet pradėjau jį tyrinėti atidžiau. Kitaip tariant, pradėjau svarstyti apie jo konsistenciją, efektą ant veido ir t.t. Konsistencija keistoka, nes kremas nėra sunkus ir ant veido yra nejuntamas, tačiau išspaudus iš tubelės, jis atrodo siaubingai tirštas ir sukuria klaidingą pirmą įspūdį. Patiko vidutinis kremo maskavimas ir tai, kad produktas yra bekvapis. Tačiau mėgstamiausiu šio kremo bruožu tapo vėl gi - natūralumas. Jokios kaukės efekto ir nuostabi, mūsų odą puoselėjanti kremo sudėtis tikrai laimėjo mano palankumą. Tiesa, kadangi mano oda neseniai pasikeitė iš mišrios į riebią, blizgesio išvengti nepavyko. Visgi kremą daviau pamėginti ir mamai, kurios oda jautri/brandi ir dar gana sausa, nenustebau, kai ji pasakė, kad kremas tiko kuo puikiausiai! Ir neilgai trukus kremas jau gyveno mamos grožio kampelyje :) Padariau išvadą, kad šis kremas galbūt yra tinkamesnis sausos, normalios arba brandžios odos turėtojoms. 

Ačiū, nuostabioms BioEco merginoms už galimybę išmėginti produktus, puoselėjančius mano veido odą! O plačiau apie BB kremo sudėtį ir gamintojo aprašymą galite rasti čia. Beje, jeigu norite sužinoti mano nuomonę apie Inika skystą makiažo pagrindą, kuris tapo būtinybe mano kosmetinėje, tai galite padaryti čia.

Bučkis,
M

P.S. For all of my English readers - please, if you are interested in the review, use the translate app on the right, x

Post a Comment

Labai vertinu kiekvieną Jūsų komentarą ir visuomet perskaitau juos visus, tad ačiū, kad komentuojate!

All photos belongs to Fashion Mantra, unless mentioned otherwise. Strictly, no copying allowed. Powered by Blogger.