Mergaitiškos šnekos - visada smagiausios! Trumpai apie tai, ką naudoju šiuo metu:
Bourjois CC kremas - tobulas kremas su spalva! Maskavimas lengvas, kvapas malonus, puikiai sulygina odos spalvą ir paslepia trūkumus :) 
NYX skaistalai - švelniai rožiniai skaistalai su šiek tiek blizgučio. Labai pigmentuoti, tad su produktu reikia elgtis atsargiai!
Maxfactor Wild shadow pieštukas - šį produktą naudoju kone kiekvieną dieną! Spalva nuostabi, puikiai tinka kasdienai, naudoti lengviau nei lengva, o atrodo super gražiai:)
Bourjois volume glamour tušas - mano mėgstamiausias. Intensyvi juoda spalva, puikiai atskiria blasktienas, šiek tiek šlapesnės formulės tušas, kuris puikiai išsilaiko visą dieną, nepalikdamas manęs su pandos akimis. Puikiai tiks toms, kurių vokai riebūs (kaip mano):)
"Shh...it's secret" blizgesys - apie šį produktą esu dvejopos nuomonės, tad manau, kad jam skirsiu atskirą įrašą:)
NYX antakių šešėliai - dailios spalvos (šviesi ir tamsi) + vaškas, kas yra labai patogu! Spalvos gana natūralios, tinkamos vidutinio šviesumo gymio merginoms. Beje, naudoju jau tikrai ilgai, o galo dar nesimato...
MAC studio fix presuota pudra - be šio produkto negalėčiau gyventi :) Naudoju ir fiksuoti makiažą ir  kaip makiažo pagrindą, bet kokiu atveju šis produktas - tobulas, rekomenduoju visoms!

Ir šepetėliai (mažesnis L'oreal, didesnis Ecotools) du todėl, kad pamiršau, jog rankinėje taip pat turiu ir numylėtą MAC studio fix, kurią vėliau, kaip ir NYX antakių šešėlius įtraukiau į nuotrauką:)
Jeigu turite daugiau klausimų, palikite juos komentaruose! 

Gražaus šeštadienio,x

4 comments

  1. Labai geras įrašas! :) Pažiūrėjau, kad iš tavo išvardytųjų sąrašo ir pati daug ką naudoju:)

    ReplyDelete
  2. Gražios nuotraukos, smagus, mergaitiškas įrašas :) Tiesa, kaip tik palikau tau vieną klausimą apie It's Secret blizgį savo bloge - http://kanarele.blogspot.com/2014/10/rudens-koloritas.html :))

    ReplyDelete
  3. Ačiū, merginos, labai džiaugiuos:) mano vieni mėgstamiausių įrašų yra tokio tipo ir, žinoma, what's in my bag :D

    ReplyDelete

Labai vertinu kiekvieną Jūsų komentarą ir visuomet perskaitau juos visus, tad ačiū, kad komentuojate!

All photos belongs to Fashion Mantra, unless mentioned otherwise. Strictly, no copying allowed. Powered by Blogger.