Prieš porą savaičių, man į rankas pakliuvo Orifame linija "True perfection". Atvirai? Niekad nebuvau tokiu būdu platinamos kosmetikos gerbėja, bet išmėginti vis tiek norėjosi. Pirmas įspūdis, tikrai geras! Pakuotės stiklinės, todėl neatrodo pigiai, kvapas, na, čia jau skonio reikalas... Man kvapas pasirodė gerokai per ryškus, ypač turint omenyje, kad dažniausiai esu alergiška kvapams kosmetikoje. Šįkart, mano nuostabai, manęs nealergizavo! Tačiau kremų kvapas mane vis tiek erzino , nes esu pratusi prie bekvapės kosmetikos. Nudžiugau, kad serumas turi kiek legvesnį, ne taip ilgai ant odos išliekantį kvapą.  Konsistencija pasirodė maloni, lengva, visi prduktai greit susigeria ir nepalieka lipnaus pojūčio. Nors aprašymuose ir teigiama, kad kremai tinka visų tipų odai, aš tam pritarti negaliu. Kremus galiausiai atidaviau sesei, kurios oda sausa, nes man riebiaodei, kad ir kokie lengvi šie kremai būtų, vis tiek buvo gerokai per riebūs. Užsitepus kremą ryte, dienos viduryje kakta pradėdavo blizgėti labiau nei įprastai, o po naktinio kremo, oda nors ir būdavo pamaitinta bei putli,vis tiek blizgėdavo ryte, dar net prieš užsitepant makiažą... Visgi, tikėjausi, kad kremas dėl kvapo ar savo sudėties tikrai mane sualergizuos, tačiau porų jis nekemša, o alergija, po dviejų savaičių naudojimo, taip ir nepasirodė. Negaliu nieko pasakyti ir apie jo veikimą prieš raukšleles, kartas nuo karto sunaudoju "Anti-aging" produktą, tačiau jais nepiktnaudžiauju, tiesiog manau, kad tai gera prevencija.

Tiems, kas nežino, ši linija - tai pagalba pavargusiai ir papilkėjusiai odai. Ne paslaptis, kad kasdien patiriame stresą, nepakankamai išsimiegame, gyvename miestuose, kuriuose oras nėra pats švariausias... Todėl mūsų odos ląstelėse kaupiasi nešvarumai ir išlaikyti odą lygią, skaisčią ir gaivia atrodančią tampa dideliu išbandymu. Negaliu pasakyti ar tikrai po kremų mano veidas atrodė kur kas gaiviau ir labiau spindėjo, tačiau serumas paliko labai gerą įspūdį, jis man patiko taip, kad galėčiau rekomenduoti visoms. Nežinau, koks jo veikimo principas, bet vos užsitepus veidas iškart tarsi pradeda švytėti iš vidaus (kad ir kaip nelogiškai tai skambėtų). Serumą mielai naudoju rytais, vietoje mano mylimiausio Avene Hydra Legere kremo arba prieš jį, priklauso nuo to, ko, tuo metu, mano odai reikia  Serumas susigeria labai gretai ir priešingai nei kremai, neskatina blizgesio T zonoje.
Taip pat, mano simpatijos atitenka ir paakių kremui - jis itin lengvos tekstūros, turi metalinį galiuką, kuris rytais padeda atrodyti žvaliau ir atsikratyti paburkusių paakių. Keista, bet pastebėjau, kad mano natūraliai tamsūs paakiai, šio kremo dėka - pašviesėjo, kas mane labai nustebino, nes paakių kremo aprašyme, ši jo savybė net nepaminėta. Labai patiko ir tai, kad po kremo paakiai tampa švelnūs, pamaitinti tad maskuoklis pasidengia labai lengvai ir tolygiai.

Apibendrinant, esu labiau nei patenkinta, nes linijoje atradau keletą produktų, kuriuos tikrai mielai naudoju ir netgi mąstau apie jų pirkimą, vos jiems pasibaigus:) Tikiuos buvo naudinga,x

1 comment

  1. Labai patiko ši produktų apžvalga!Susidomėjau netgi pati,nes niekada neatkreipiu į tokių kosmetikos linijų produktus. O aš kviečiu apsilankyti savo naujame tinklaraištį : http://floraisondefleurss.blogspot.com/ . Tikiuosi kažką sudominsiu,nes tikrai būtų smagu ,jog rašyčiau ne sau ,o besidomintiems žmonėms. taipogi visuomet laukiu kritikos,pasiūlymų . Tad jeigu turite rašykit! O tu ir toliau rašyk tokius įdomius postus! sekmės

    ReplyDelete

Labai vertinu kiekvieną Jūsų komentarą ir visuomet perskaitau juos visus, tad ačiū, kad komentuojate!

All photos belongs to Fashion Mantra, unless mentioned otherwise. Strictly, no copying allowed. Powered by Blogger.