Antrų rankų parduotuvės (kitaip tariant second hand), pirmiausia man - įkvėpimo šaltinis. Kai nusibosta Zara, H&M, GAP, Mango pasiūla, kuri, pripažinkime, visur kone identiška, įkvėpiančių drabužių traukiu ieškoti į dėvėtų drabužių parduotuves. Ar man gėda? Toli gražu, ten rūbai ne tik, kad vienetiniai (bent jau tuo metu), bet dažnai ir gerokai kokybiškesni už esančius parduotuvėse. Nereikia nė sakyti, kad kainos ten n kartų mažesnės nei prekybos centruose, o džiaugsmas atradus tikrą perliuką - neišpasakytas. Būdama keistuole, kokia esu, dažnai kažką atradus, susimątau ir apie to daikto istoriją. Bandau įsivaizduoti, kas tą drabužį dėvėjo, koks tas žmogus buvo, turbūt todėl ten mano fantazija tampa laisva: netinkamo dydžio suknelė, įdomus audinys, netradicinio kirpimo sijonas - vos juos pamačius, mintyse iškyla vaizdas, ką galėčiau pakeisti ar kaip drabužį galėčiau priderinti aš. Be to, mane net labai žavi mintis, kad pirkdama antrų rankų parduotuvėse - mažinu vartojimą, kuris mūsų visuomenėje peržengė visas įmanomas ribas. 
Visuose deriniuose vilkiu nors vieną rūbą iš Vinted ar Second hand parduotuvės
Panašiu principu veikia ir mano numylėtas Vinted. Tik, kiek geriau. Viskas suskirstyta dydžiais, spalvomis ir net gi stiliais! Todėl užtrunka gerokai mažiau laiko, kažką rasti. Vinted taip pat, kaip ir SH galima rasti tikrų tikriausių stiliaus perliukų! Naujausias mano pirkinys iš Vinted? Chaki marškiniai, kuriuos esu įsimylėjus. Keista, niekad negalvojau, kad taip pasakysiu, bet kartais prieš eidama į parduotuves, pirmiausia, patikrinu Vinted pasiūlą:) 

Jau minėjau, kad smagu žinoti, jog pirkdama SH ar Vinted mažinu vartojimą, jį taip pat mažinu (tam tikra prasme, tiesa?) ir talpindama į Vinted savo rūbus. Dažniausiai ten atsiduria tokie, kurie arba jau pabodo arba net nebuvo vilkėti, tačiau mano akyse paseno morališkai (nuo per ilgo gulėjimo spintoje). Bet pagrindine priežastimi, kodėl esu Vinted narė, tapo mano nuolatinis kraustymasis. Per pastaruosius ketverius metus, krausčiausi kokius 5-6 kartus (jei nedaugiau), todėl visas mano turtas turi tilpti į vieną lagaminą... Tad kad ir kaip kartais skauda širdį kažką parduoti Vinted (vis negaliu pamiršti raštuotų kelnių ar kailinės liemenės, kurie su manim pabūvojo ir Florencijoje ir Napolyje ir kitur), rūbai lieka rūbais, ir jeigu jie suteiks kitiems tiek džiaugsmo, kiek suteikė man, aš būsiu labiau nei laiminga.

O ką, Jūs manote apie tokias parduotuves? Ar einate? Ar patinka? Visas savo mintis galite palikti komentaruose:)

Vos nepamiršau, skelbiu ir konkursą! Jis vyks, mano Instagram paskyroje, galėsite laimėti 70Lt apsipirkimą Vinted. Konkursas tęsis iki Lapkričio 16d.
Just in time for festive season!x

P.S. Negaliu nepaminėti ir e-shop, kuris išties yra internetinis second hand'as! Pasikuiskim labai smagi vieta, kai nesinori eikvoti marių laiko paieškoms antrų rankų parduotuvėse, bet norisi kažko kitokio ir kažko vintažinio:)

4 comments

 1. Milda, kaip visada nuotaikinga ir gražu, esi šaunuolė. Tik viena mažytė pastaba, dėvėtas, ne devėtas. Tikiu, kad žinai ir per skubėjimą suklydai (netyčia du kartus)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ačiū, net nepastebėjau, tiesą sakant, nes tiek kartų skaičiau tekstą, kad jau praslydo pro akis klaidelės :)

   Delete
 2. Ir skyrybos ženklai... tragedija

  ReplyDelete
  Replies
  1. Labai atsiprašau, kad neteisingai dedu skyrybos ženklus, matyt, tai, kad gyvenu užsienyje paveikia kalbą :)) nebūk, toks piktas, anonime :) bet ačiū, už pastabą, matyt, mano lietuvių kalbos 10-tukas mokykloje buvo nieko vertas :)))

   Delete

Labai vertinu kiekvieną Jūsų komentarą ir visuomet perskaitau juos visus, tad ačiū, kad komentuojate!

All photos belongs to Fashion Mantra, unless mentioned otherwise. Strictly, no copying allowed. Powered by Blogger.