Išmėginau turbūt šimtus priemonių, kurios žadėjo purius (ar bent jau puresnius) plaukaus ir įsitikinau, kad visa tai tik geri reklamos triukai. Pirmiausia todėl, kad dauguma purumą suteikiančių šampūnų ar kitų produktų ilgainiui pradėdavo sausinti plaukus. Negana to, žadėtosios apimties taip ir neišvysdavau, todėl ieškojau toliau, iki kol, kone visos anglijos youtuberės, pradėjo girti „Dove Oxygen moisture root lift spray“. Buvau suintriguota, ne tik purškikliu bet ir visa „Oxygen moisture“ linija. Mano plaukai, pagaliau jau nėra pažeisti, tačiau vis dar kovoju su jų sausumu (ir žinoma, plokštumu). Nuolat ieškau šampūnų, kaukių ir kondicionierių, kurie mano plaukus sudrėkintų ir jų neapsukintų. Tikriausiai, mano maldos buvo išklausytos, nes pagaliau ši linija, žadanti net 95% daugiau purumo pasiekė ir mane!

Bandžiau išsirinkti mėgstamiausią produktą iš šios linijos, tačiau supratau, kad man patinka jie visi. Šampūnas ir kondicionieriusne ne tik puikiai atlieka savo funkciją, bet ir kvepia pasakiškai (kvapas neįkyrus, o labai subtilus). Šampūno konsistencija it kokio gelio, o kondicionieriaus, kaip kokio lengvo kremo, todėl naudojasi gana ekonomiškai. Pakuotė labai patogi naudoti duše ir, mano džiaugsmui, keliaujant nei vienas produktas neišbėgo! Tiesa, kondicionierius, mano nuomone, galėtų suteikti dar daugiau drėkinimo, bet geriau nevarysiu Dievo į medį. Turbūt visgi didžiausias mano simpatijas laimėjo purškiklis bei kaukė. Purškiklis, ach, purškiklis... Nežinau, kaip jis veikia, bet jis daro stebuklus! Tiesa, svarbu jo nepadauginti, bet 10-12 kartų – pats tas. Purškiu ji palei plaukų šaknis, vis praskirdama plaukus ir lengvai įmasažuoju, vėliau džiovinu su apvaliu šepečiu ir visad lieku patenkinta rezultatu. Purškiklį išmėginau ir atskirai, nenaudodama kartu su šampūnu ir kondicionieriumi, jis vis tiek veikė taip pat stebuklingai, tad tikrai nėra reikalo investuoti į visą liniją, jei jau atradote kažką, kas patinka Jums. Iš kaukės nieko per daug nesitikėjau, dėl jos tekstūros, kuri primena sufle, bet kaukė mane nustebino labiausiai. Mano plaukams ji duoda panašų efektą kaip ir garsioji Macadamia kaukė. Kaukę švelniai įmasažuoju atskirai į kiekvieną plaukų sruogą ir palieku porai valandų, taip, kaip rekomendavo mano kirpėja. Tad visos turinčios sausus plaukus, galite pasinaudoti šiuo patarimu. Nuoširdžiai džiaugiuos, galiausiai atradusi produktus, kurie patinka mano plaukams (ir mano piniginei)! “Oxygen moisture” linija – puikus įrodymas, kad ir pigūs produktai gali būti geri.

P.S. All of my English readers, if you are interested in this review, please, click the translate app on the right, but I can already sum it up for you - this range is awesome and it does what it claims to!xx

5 comments

 1. Great Review! I Love the Dove hair Care!!!

  nice evening <3

  Kiss from Swiss, Kira
  schuhRei.ch

  ReplyDelete
 2. Jau ne pirma blogere raso apie sia linija, tikrai sudomino isbandyti ;)

  http://www.aureliabu.lt/

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tikrai rekomenduoju, puikus kainos ir kokybės santykis :) Aš dar labai noriu šiuo metu išbandyti jų kitą liniją su aliejais, tad manau, kai tik gausiu galimybę, atsiras dar vienas įrašas :))

   Delete
 3. kaip tik bandysiu būtent šia liniją!! labai gera apžvalga, tikiuosi man taip pat gerai suveiks!!:))

  Violeta iš http://blogbyvioleta.blogspot.lt/

  ReplyDelete

Labai vertinu kiekvieną Jūsų komentarą ir visuomet perskaitau juos visus, tad ačiū, kad komentuojate!

All photos belongs to Fashion Mantra, unless mentioned otherwise. Strictly, no copying allowed. Powered by Blogger.