Vos atėjus naujiesiems metams, ėmiau sudarinėti sąrašą. Ne, ne pažadų (kurių greičiausiai taip ir neįvykdyčiau), o stiliaus idėjų. Paradoksalu, bet, kad ir kaip skeptiškai žiūrėčiau į "nauji metai - nauja aš" posakį, nutariau, jį iš dalies pritaikyti savo stiliui. Norisi, kad jis evoliucionuotų kartu su manimi, nes jaučiu, kaip keičiuosi pati. Nežinau, ar visos šios rezuliocijos bus man priimtinos, tačiau, žinau, kad velniškai noriu jas prisijaukinti!

Pirmiausia - tai midi ilgis. Esu aukšta, todėl ši tendencija visad mane gąsdino! Su midi ilgio sijonais ar suknelėmis jausdavaus kažkaip ne taip... Bet pasinėrusi į Pinterest pasaulį nusprendžiau, kad laikas ir man, pagaliau, į savo spintą įsileisti, klasišką ir visada stilingą, midi ilgį.

Sportiniai bateliai. Niekad gyvenime, nebūčiau pagalvojus, kad svajojusiu apie sportinius batelius. Turbūt net ir mano artimieji nebūtų susapnavę, kad aš jų nuoširdžiai norėsiu, tačiau pamačius tuos vienintelius (NB 620 in total black), supratau, kad šiuo metu man reikia komforto ir naujų sportinių batelių, mano gyvenime.

Svarbiausia rezoliucija ateinantiems metams - kokybė VS kiekybė. Žinau žinau, šis punktas pats svarbiausias, gaila, kad ne visada pavyksta jo laikytis. Tačiau noriu, kad ateinančiais metais, mano spinta galbūt būtų ir mažesnė, bet pripildyta kur kas kokybiškesniais rūbais. Kokybiškesni rūbai - retesni pinigų švaistymai bereikalingoms sezoninėms tendencijoms, todėl beveik galima teigti, kad kokybiškesni rūbai yra ir labai ekonomiškas sprendimas, kuris, tikiuosi, pradžiugins ne tik mane, bet ir mano piniginę.

Įdomios detalės. Tebūnie tai įdomus audinys, keistas rūbo kirpimas, nematyto dizaino papuošalai ar kažkas, kas tikrai traukia akį. Esu minimalizmo gerbėja (nors kartais taip ir neatrodo), tad detalės, kurias vos pamačius norisi atsisukti tampa savotiška saviraiška. Bėda ta, kad tokių detalių reikia gerai paieškoti, tačiau jas radus, visos pastangos akimirksniu atsiperka. 

Maxi suknelės. Kažkaip keista, kai esi aukšta, rodosi, maxi turėtų tikti, bet mano keistų įsitikinimų dėka, su tokiomis suknelėmis jausdavausi, mažų mažiausiai, nepatogiai. Visgi gatvėje, kiekvienąkart pamačius įdomaus rašto maxi suknelę, ilgesingai ją palydėdavau akimis... Tegu ateinantys metai būna palankūs ir mano maxi svajonėms!

5 comments

 1. Oi pas mane tas pats, su maxi jauciuos keistai, lyg atrodyciau 'stora'???!!! Vis noriu pirkt kokybiskesnius ir galbut brangesnius drabuzius bet vis prisiperku milijona nesamoniu ir labai noriu idomiu detaliu bet sunku rast arba kainos nezmoniskos! :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. As irgi su maxi suknelem kazkokia storule jauciuos :D tas pats ir su midi, bet tikiuos tikiuos, kad kazkaip pakeisiu tai siemet:)) o del kokybisku drabuziu tai viskas, pazadejau sau susiimti, nes uzkniso, kad tos nesamones po kokio puses sezono jau blah atrodo... ir tos detales irgi, prisiziuri pinterest ir omg, o kai reik pirkt - nieko ner! Arba aisku, kaip ir sakai, kaina buna labai negrazi:D zodziu, pliusas tavo komentarui!!:D**

   Delete
 2. lOVE IT :)

  http://sbr-fashion-fashion.blogspot.com/

  ReplyDelete

Labai vertinu kiekvieną Jūsų komentarą ir visuomet perskaitau juos visus, tad ačiū, kad komentuojate!

All photos belongs to Fashion Mantra, unless mentioned otherwise. Strictly, no copying allowed. Powered by Blogger.