Blakstienų tušo pasirinkimas - beprotiškai individualus dalykas. Vienos mėgsta tankinančius, kitos -ilginančius, trečios natūraliai atrodančius, o dar kitos itin juodus. Aš mėgstu, kad tušas būtų kokybiškas (t.y. pageidautina, kad po pusdienio nelikčiau su juodais ratilais po akimis), atliktų savo funkciją (jei tankina - tai tankina!) ir nekainuotų tiek, kad keičiant jį kas tris mėnesius, man skaudėtų širdį. Įdomus faktas, kad 2014m. Italijoje buvo parduota 243,000 vienetų šio tušo ir nuo 2012m. jis yra nominuojamas, kaip Nr.1 blakstienų tušas kosmetikos parduotuvėse. Kiekviena mano pažįstama italė yra jį naudojusi arba bent kartą bandžiusi. Žinau tik tiek, kad beveik visos siūlydavo jį išmėginti ir man, tad galiausiai pasidaviau.

Pupa VAMP tušas žada dar nematytą tankumą ir blakstienas atrodančias it dirbtinės. Nuoširdžiai galiu pasakyti, kad visi pažadai išsipildo su kaupu: blakstienos tampa tankios ir sukuriama drama atrodo tikrai įspūdingai. Tiesa, šio tušo formulė yra pakankamai šlapia, todėl tos, kurios mėgsta itin sausus tušus,  netaps jo gerbėjomis. Asmeniškai man,  priimtinesni šlapi tušai, nes jie geriau apgaubia mano beveik neegzistuojančias blakstienas. Prie to prisideda ir šepetėlis, kuris yra ne plastikinis ir labai įdomios formos (išgaubtas), o šioji padeda pasiekti net ir mažiausias blakstienas. Be viso to, mano turima juoda spalva (nr. 100) yra ekstra juoda, tokia, kokia man ir patinka. Kaip ir su visais tušais, norint pasiekti ypatingai ryškų rezultatą, galima tepti keletą sluoksnių, tačiau aš apsiriboju vienu, nes rytais nei viena nenorime praleisti prie veidrodžio ilgiau nei reikėtų, o vienas brūkštelėjimas (foto apačioje) sukuria pakankamą ir mane tenkinantį efektą. Džiugina ir tai, kad net ir po visos dienos, mano paakiai nebūna pajuodę ar pilni nutrupėjusio tušo. Ir kone geriausias šio tušo aspektas - kaina! Jis kainuoja vos 11,95 Eur, tačiau atrodo, kad šiuo atveju kaina pralenkia kokybę. 
Esu viena tų, kurios mano, kad blakstienos (ne, ne antakiai ar lūpos) yra svarbiausia makiažo dalis. Net jei ir neskiriu daug laiko veido padengimui, o antakius išvis pamirštu, ryškios ir tankios blakstienos man yra privalomas atributas, nes gražiai padažytos blakstienos sukuria įspūdį, kad prie makiažo praleidau kur kas daugiau laiko nei iš tiesų. Šio tušo dėka, mano tinginystė rytiniam makiažui tampa beveik nepastebima... Ačiū, Pupa, manau, kad radau TĄ vienintelį! 

2 comments

  1. Tikrai matosi didelis skirtumas! Ir atrodo super !

    ReplyDelete
    Replies
    1. ačiū ir man labai gražu :)) kadangi mano blakstienos šviesios, tai reikia joms tankumo ir ekstra juodos spalvos :)

      Delete

Labai vertinu kiekvieną Jūsų komentarą ir visuomet perskaitau juos visus, tad ačiū, kad komentuojate!

All photos belongs to Fashion Mantra, unless mentioned otherwise. Strictly, no copying allowed. Powered by Blogger.