Turbūt kaip ir visos, žurnaluose žvalgydamasi į tokius prekinius ženklus kaip Dior, Herve Leger ar Valentino, dūsaudama postringauju, kad padarysiu viską, kas yra mano valioje, kad vieną dieną, galėčiau sau tai leisti. Deja, ta diena dar neišaušo, bet kol kas radau puikų sprendimą - išparduotuves. Bepigu man kalbėti gyvenant Umbria regione, kuris visai šalia Toskanos, o šioji pati geriausia vieta apsipirkinėjimui, visoje šalyje. Toskanoje, tiksliau aplink Florenciją, išsidėstė ir geriausi šalies outletai,  čia slepiasi tokie perliukai kaip The Mall, Barberino designer outlet, D&G, Prada fabrikų išparduotuvės ir dar daug vietinių perliukų. Pats žodis "išparduotuvė" nėra visai tikslus apibūdinimas šioms vietoms: parduotuvės  dvelkia prabanga ir atrodo kur kas geriau nei mūsų Akropoliai. Prieš apsilankant Prada išparduotuvėje nežinojau ko tikėtis, bet turėjau nuojautą, kad ten kabės trejų metų senumo kolekcijos, juoką keliančios ir seniai mados viršūnę palikusios tendencijos su neadekvačiomis kainomis ir visi kiti nelabai nusisekę Prada kūrybiniai sprendimai. Įsivaizduokite mano nuostabą, kai įėjus į išparduotuvę pasisveikinti su ten dirbančiu personalu teko mažiausiai 20 kartų, o prekės ir jų kainos - tik paglostė širdį (bet ne piniginę). Bet apie viską nuo pradžių.
Prada išparduotuvė įsikūrusi Montevarcchi miestelyje, fabriko patalpose, todėl pasirinkimas platus ir neribotas (na, galbūt tik ne vasarą, kuomet turistai iš Azijos čia vežami didžiausiais autobusais). Kai šneku apie pasirinkimą, omenyje turiu viską: rankines, batus, rūbus, aksesuarus, kvepalus, t.y viską, kuo prekiauja Prada ir Miu Miu. Susidariau įspūdį, kad Space Outlet yra tik viena iš daugelio Prada parduotuvių, su aukštu aptarnavimo lygio ir žemomis kainomis. Visas parduotuvėje esantis asortimentas pardavinėjamas su 30-50% nuolaida. Pavyzdžiui, klasikiniai aukštakulniai čia kainuoja nuo 250 Eur, piniginės apie 200 Eur, balerinos nuo 150 Eur, švarkeliai, suknelės apie 400 Eur.Tiesa, dar prieš ten važiuojant pareiškiau, kad neišeisiu iš Prada be rankinės (bent jau Miu Miu), deja, teko nusivilti, nes išsvajotos Safiano Tote niekur nebuvo matyti, o visos kitos rankinės buvo tiesiog ne man... Rankinių kainos prasideda maždaug ties 500 Eur riba ir kyla į viršų. Beje, jeigu kainos atrodo dar per aukštos, Space Outlet, kaip ir visuose parduotuvėse keičiasi kolekcijos ir senosios prekės nukainuojamos dar perpus. Jeigu jums sunku su matematika, kaip ir man, pasakysiu, kad Prada ar Miu Miu batelius galite įsigyti vos už 100 eurų. Įspūdinga, tiesa? 

Vyriškame skyriuje praleidau kiek mažiau laiko, todėl negaliu papasakoti tiek daug, tačiau žinau, kad jame, kaip ir moteriškame skyriuje galima rasti visko: pradedant kojinėmus, baigiant kostiumais. Kostiumų kainos prasideda nuo 700e (nerealu!), laisvalaikio batai apie 200e, klasikiniai - 300e, marškiniai apie 100e ir t.t. Kaip supratau iš savo būsimo vyro reakcijos, jam, taip pat kaip ir man, tai buvo tikra šopingo nirvana.  Ech, per visą savo tauškėjimą, pamiršau paminėti, kad važiavome ten su tikslu ir buvome labiau nei laimingi, radę tai ko norėjome. Išparduotuvę palikome gerokai paploninę pinigines, tačiau su šypsena veiduose. Prabangiuose maišuose namo su mumis parkeliavo trys batų poros (panašu, kad prie abu altoriaus žengsime avėdami Prada)  bei dar keletas pirkinių. Jei kada būsite Florencijoje ir esate tikri klasikos ir kokybės mylėtojai, patys galite aplankyti Space Outlet ir įsitikinti, kad ten yra tikrų tikriausias Prada rojus! Ir Jūsų dolce vita taps dar saldesnis...

Post a Comment

Labai vertinu kiekvieną Jūsų komentarą ir visuomet perskaitau juos visus, tad ačiū, kad komentuojate!

All photos belongs to Fashion Mantra, unless mentioned otherwise. Strictly, no copying allowed. Powered by Blogger.