Beauty Blender - tikrai nėra karšta naujiena grožio pasaulyje. Tai gerai žinomas ir plačiai aptarinėjamas makiažo įrankis, be kurio dauguma jau nebeįsivaizduoja savo makiažo rutinos. Aš turbūt gyvenau po akmeniu, nes ši stebuklinga makiažo kempinėle mane pasiekė tik praeitą savaitę. Jei atvirai, stengiuosi atsilaikyti prieš plačiai išgirtų produktų pirkimą, nes dažnai jie visiškai nepasiteisina. Tačiau šis mažas, rožinis, kiaušinio formos daikčiukas, jau senokai žadino mano smalsumą, todėl nieko nelaukus jį išmėginau: pirmas įspūdis tikrai nevykęs, nepatiko šlapumpo jausmas ir žaisti teko gana ilgai.. Tačiau nepasidaviau ir nutariau mėginti toliau ir, galiausiai, prisijaukinau šį mažą rožinį kiaušinuką! Tiesa, kol kas BB naudoju tik  maskuoklio blendinimui, nes pripažinkim, padengti visą veidą naudojant Beauty Blender - nemenka užduotis, ypač toms, kurios ryte renkasi miegą, o ne makiažą (pvz. man:)). Tačiau įsivaizduoju, kad BB puikiai tiks ir kreminiams skaistalams, bronzeriui ir kitiems, tokio tipo produktams.
Beauty Blender man buvo atsiųstas/padovanotas*


Turiu pripažinti, kad šiuo metu neįsivaizduoju patogesnio būdo paakių maskavimui, nes padengimo atžvilgiu ši kempinelė tikrai pranoksta visus šepetėlius arba mano mėgstamus pirštus. Pastebėjau, kad BB ypač naudingas riebios/mišrios odos turėtojoms ar toms, kurios turi itin matomas poras, nes kempinelė produktą kone "įstumia" į odą ir ši atrodo nepriekaištingai. Manau čia ir slypi triukas, nes kempinėlę prieš naudojimą reikia sudrėkinti, tam, kad į ją neįsigertų per daug produkto ir manau, kad vanduo, neaiškiu stebuklingu būdu, palengvina makiažo pagrindo ar maskuoklio blendimą. Rūpinamasis kempinėle  nėra toks sudėtingas, koks gali atrodyti. Perkant Beauty Blender dažniausiai šalia rasite ir siūlomą "Solid" muiliuką, kuris taps tikra palaima norint greitai ir efektyviai pašalinti likusį makiažą iš BB ar Jūsų šepetėlių. Be to, muiliuko kvapas labai subtilus ir neerzinantis, todėl malonu naudotis švara kvepiančia kempinėle. Tačiau net jei BB ir laimėjo mano simpatijas, galvoje sukasi klausimai: po kiek laiko kempinėlė išbluks? Praras savo formą, suplyš? Ir kaip higieniška tai yra? Kad ir koks genialus šis produktas būtų, jis turi minusų, kurių didžiausi - ilgas džiūvimo laikas ir produktų pereikvojimas. Ar rekomenduočiau Beauty Blender Jums? Tikrai taip! Tik prieš perkant siūlau gerai pagalvoti ar BB bus išnaudojamas visu šimtu procentų. 

6 comments

 1. Replies
  1. Yeah, it's such a handy makeup tool, really enjoying it!x

   Delete
 2. Ką turi omenyje sakydama, kad kempinėlės džiūvimo laikas yra minusas? Juk visvien kas kartą prieš naudojant ją reikia išplauti ir ji grįžta į reikiamą kondicija, o prieš kaskart prieš naudojant plaunant ir higienos klausimo nebekyla.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Turiu omeny, kad džiūna per ilgai, vakare ją išplovus kitą rytą ji būna drėgna, o drėgmė sudaro labai palankią terpę bakterijoms, todėl įdomu ar tikrai higienos klausimas yra išspręstas tinkamai:) Bet čia tik mano pastebėjimai.

   Delete
 3. Jau seniai domiuosi siuo produktu, bet vis dar neapsisprendziu, ar verta isigyti. Kol kas puikiai apsieinu visas kreminio pagrindo makiazo priemones issklaidydama pirstais :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Atvirai? Manau pati jei ir pirksiu, pirksiu mažyčius blenderius, nes pati naudoju tik BB/CC kremus arba šiuo metu itin lengvą makiažo pagrindą, kurį galima pasksirstyti tik pirštais, todėl BB neišnaudoju pilnai. O mažieji BB puikiai tiks maskuokliui po akimis:) be to, nepigus malonumas, nes kempinelę rekomenduojama keisti kas tris mėnesius.

   Delete

Labai vertinu kiekvieną Jūsų komentarą ir visuomet perskaitau juos visus, tad ačiū, kad komentuojate!

All photos belongs to Fashion Mantra, unless mentioned otherwise. Strictly, no copying allowed. Powered by Blogger.