LT Kai už lango vyrauja rudeniškas ir visai pavasariu nekvepiantis oras, nenorom pradedu svajoti apie atostogas, sukneles ir įdegį. Kiekvieną vasarą pažadėdavau sau įsigyti priemonę, kurios dėka įdegis atrodytų kaip VS angelų ar bent jau žurnalo viršelio merginų. Įnikau į paieškas, koks produktas tai galėtų būti.. Ir, galiausiai, atsidūriau vaistinėje prie prancūziškos kosmetikos Nuxe stendo, kur akys pačios surado sausą Nuxe Huile Prodigieuse OR aliejų su blizgučiais. Interneto platybėse - tai vienas labiausiai išgirtų produktų, tad krykštavau kaip maža mergaitė, kai pagaliau jį įsigyjau.
Mano pažintis su Nuxe prasidėjo nuo garsiojo lūpų balzamo Reve de miel. Kurį laiką - tai buvo vienintelis vazelinas, padedantis kovoti su sudirgusiomis, šerpetojančiomis ir sausomis lūpomis. Kitaip tariant, tai buvo mano holy grail produktas.
Dabar su nekantrumu laukiu suplanuotų ir sparčiai artėjančių atostogų, kurių metu savo įdegį paryškinsiu šiuo Nuxe grožiu (taip, aš vis dar įsimylėjus šį produktą, labiau nei norėčiau pripažinti:)). Nors visi Nuxe gaminiai gana nepigūs, bet, susidariau nuomonę, kad yra verti kiekvieno už juos sumokėto cento! Pirmiausia, Huile Prodigieuse OR - tai nuostabus, geros sudėties aliejus, kurį sudaro 6 aliejų ir vitamino E mišinys, tad oda bus sudrėkinta ir pamaitinta, o kur dar kvapas... Aliejukas dvelkia it SPA (priminimas sau: žodyne paieškoti daugiau būdvardžių!), net nemoku to kvapo apibūdinti, tačiau jis gana ramus ir neerzinantis. Be to, dėl savo unikalios sudėties aliejukas itin greit įsigeria į odą ir padeda jai atsinaujinti. Ir, žinoma, žėručiai esantys aliejuje subtiliai pabrėš įdegį ir leis pasijusti kone bronzine deive.
Naudokite jį veidui (sumaišykite lašelį aliejaus su naudojamu makiažo pagrindu), voniai (įlašinkite keletą lašelių, kaip tai darytumėte su paprastu eteriniu aliejumi), kūnui (aliejus puikiai tinka masažui ir netgi padeda išvengti strijų) ar plaukams (apipurkškite plaukus aliejumi, apvyniokite rankšluosčiu ir palikite 20 minučių) ir garantuoju, kad vasarą neliksite nepastebėta! Beje, naudojimas taip pat begalo patogus, nes buteliukas turi purškiklį. Žinoma, vos parsinešus aliejuką namo jį išmėginau ir turiu pasakyti, kad ant kūno jis atrodo fantastiškai. Blizgučiai saulės šviesioje atrodo tiesiog pritrenkenčiai! Kai turėsiu įdegį vertą nuotraukų, pažadu pasidalinti, kaip šis aliejus atrodo ir ant kūno. Visgi, vienintelis mažytis minusas, yra... dangtelis. Pats buteliukas stiklinis, atrodo ypač prabangiai, tačiau dangtelis plono plono metalo, kuris visai nedera su pačia produkto koncepcija. Bet, tikiu, kad aš esu tiesiog perdėtai išranki. Bet kokiu atveju, laukiu nesulaukiu, kada galėsiu aliejuką naudoti kasdien!

1 comment

  1. Taip pat šitą aliejuką nusipirkau, labai jį mylėjau, kol po poros savaičių kamštukas užstrigo :/ Beveik neišnaudotas, bet bevertis ...

    ReplyDelete

Labai vertinu kiekvieną Jūsų komentarą ir visuomet perskaitau juos visus, tad ačiū, kad komentuojate!

All photos belongs to Fashion Mantra, unless mentioned otherwise. Strictly, no copying allowed. Powered by Blogger.