From letf to right: Oriflame The one Illuskin blush in "Pink glow", Bourjois cream blush in Nr.4 "Sweet cherry", PUPA Like a doll blush in Nr.202

LT Gal ir nesu makiažo guru, bet nuolat sekant sparčiai besikeičiančias makiažo tendencijas, suprantu, kad viena jų - nuolat grįšta. Tai skaisčiai ir gaiviai atrodantis makiažas. Niekad nebuvau viena tų merginų, kurios myli makiažą taip, kad be jo neįsivaizduoja savo kasdienybės. Save esu linkusi priskirti prie tų, kurioms makiažas tėra žavus ekspermentas. Visgi, peržiūrėjus milijonus Youtube video pamokų ir išnaršius geriausius makiažo blogus, supratau, kad skaistalai yra tas produktas, kuris įneša gyvybės, net ir į labiausiai pavargusį ar papilkėjusį veidą. Tad šiandien drąsiai galiu pasakyti, kad mėgstamiausias žingsnis darant makiažą yra skaistalai! Jais gražinuosi net ir tada, kai veidą patepu tik kremu... Iš esmės, jei kas nors lieptų, išsirinkti vieną makiažo produktą, kuriuo dažyčiausi visą likusį gyvenimą (labai labai realus scenarijus), net nesudvejojus griebčiau skaistalus! Šiuo metu turiu tris favoritus, kurie nuspalvina mano veidą ir kasdienybę: Oriflame The one kolekcijos Illuskin blush, spalva "Pink glow", Bourjois kreminiai skaistalai Nr.4 "Sweet cherry" ir PUPA Like a doll kolekcijos kepti (eng. baked) skaistalai Nr. 202.
Visi trys skaistalai - pakankmai skirtingi. "Oriflame" tarsi susideda iš dviejų dalių - vienoje pusėje matiniai persikiniai skaistalai (neesu tikra, kodėl jų pavadinimas Pink glow), kitoje nuostabus auksinis žėrutis. Perbraukus šepetėliu per abi spalvas - žandukai natūraliai nušvinta. Be to, norint galima naudoti spalvas ir atskirai, tuomet tai bus ne tik skaistalai, bet ir hihglighteris. Tiesa, su skaistalais reikėtų elgtis atsargiai, nes pastarieji - pakankamai pigmentuoti, tad nėra sunku jų padauginti. Kitą vertus, skaistalai sklaidosi itin lengvai, tad jokių problemų netūrėtų kilti! Puikus produktas toms, kurios nenori išleisti kosmetikai daugiau nei reikėtų.
Kreminiai Bourjois skaistalai - matiniai. Labiausiai mane suviliojo jų formulė, nes tai kreminiai skaistalai, kurie juos betepant virsta "milteliais" (cream to powder). Išties, jie idealūs kasdienai, nes aplikacija tiesiog juokingai paprasta: skaistalus tepu pirštais tiesiai ant žandų ir lengvai juos išsklaidau taip pat pirštais. Puikus produktas, taupančioms laiką ir mylinčioms natūralumą.
Ir paskutinieji, bet neprasčiausi Pupa "Like a doll" skaistalai. Kad šie skaistalai būtų tokie, kokie yra, jie buvo kepami, todėl spalva ir tekstūra tikrai kitokia nei daugumos. Skaistalai savyje turi ir blizgučio, bet ant odos jų nematyti, matomas tik dailus žvilgesys, kuris veidui priduoda taip trokštamo gaivumo ir gyvybės. Skaistalų spalvų paletė - gana plati, tačiau mano turimas 202 atspalvis, labiausiai tinkamas mėlynaakėms blondinėms. Produktas taip pat stipriai pigmentuotas, todėl labiausiai mėgstu juos aplikuoti fan brush, nes būtent juo lengviausia valdyti norimos spalvos intensyvumą. Visgi šie skaistalai - man arčiausiai širdies ir kasdien ranka linksta būtent prie jų.

6 comments

 1. I'm terrible with blushes, I always look like a clown when I apply one :(

  ReplyDelete
  Replies
  1. It's probably because you have not find the right one just yet! :) Felt the same way too in the beggining..

   Delete
 2. I love blushes!!! great post :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Same here! Can't live without them :) thanks,x

   Delete
 3. Noriu išbandyti tuos PUPOS skaistalus!! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Išbandyk, jie toookie gražūs :)) ranka pati ir linksta kaskart link jų.. ;D Aš kai juos tepuos, apie hihgleterius pamirštu, nes veidas ir taip atrodo gaivus ir gyvybingas :)

   Delete

Labai vertinu kiekvieną Jūsų komentarą ir visuomet perskaitau juos visus, tad ačiū, kad komentuojate!

All photos belongs to Fashion Mantra, unless mentioned otherwise. Strictly, no copying allowed. Powered by Blogger.