LT Sveikos gyvensenos fenonemanas, kaip niekas kitas, lėtai bet efektyviai įsitvirtino mūsų visuomenėje. Šiandien didmiesčiuose galima atrasti kelias dešimtis salotų, sulčių barų ar sveiko maisto užkandinių. Tuo tarpu sporto klubai klesti, o bėgiojimo takeliai ūžia nuo sveikus gyvenimo būdo sprendimus, priimančių žmonių. Smagu, kad žmonės vertina aktyvų poilsį ir nors dažnai sveiko gyvenimo būdo propogavimas tėra tik noras būti madingu, kartais net nepastebime, kai ta mada, tampa mūsų sveika kasdienybe.
Šį sezoną mane labai nudžiugino koloboracija su prekiniu ženklu New Yorker ir net jei paprastai ten neapsipirkinėju, gavusi pasiūlymą išbandyti jų sportinę aprangą, maloniai nustebau. Bandžiau ją, daugiau nei mėnesį ir, pagaliau, galiu atvirai teigti - esu sužavėta. Ne, nesu viena iš tipinių instagram merginų, kurios giriasi kiekvienu įveiktu kilometru (tačiau net ir tame nematau nieko blogo!), bet šį sezoną kas antrą dieną įveikiu 8-11km ir nors šie skaičiai nėra dideli, tačiau begalo glosto širdį. Žinoma, bėgimui reikalinga atitinkama apranga, tad šiuo atveju, negaliu nustoti visiems gyrusi New Yorker sportinių rūbų, kurie priešingai, nei visas jų siūlomas asortimentas, stebina kokybe ir kaina! Šortai, palaidinės, džemperiai, tympos ar mano numylėtoji "balionkė" (t.y. striukytė nepralaidi vandeniui) tapo mano favoritais, kurie net ir po kelių mėnesių, vis dar atrodo it ką tik pirkti. Ir nors spintoje glaudžiasi tokie ženklai kaip Puma, Nike ar Adidas, kaskart besiruošiant išbėgti, ranka pati siekia New Yorker rūbelių, su kuriais jaučiuosi ne tik žaviai, bet ir patogiai.
*Visi rūbai iš NEW YORKER


6 comments

 1. Nuostabiai atrodai, puiki sportinė apranga ir dar puikesnė nuotaika! :)))) Sėkmės renkant kilometrus!;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ačiū! Apranga tikrai mane nustebino, nes ji niekuo nesiskiria nuo Nike ar Puma, tik kaina keletą kartų mažesnė:)) dabar pailsėsiu, o grįžusi po atostogų ir toliau rinksiu kilometrus, haha :))

   Delete
 2. Ne tik nuostabiai atrodai, bet ir be galo smagus tekstukas!!!

  ReplyDelete
 3. Kaip tik aną dieną žiūrinėjau šiuos sportinius rūbus, reiks keliaut pasimatuot! :)
  O atrodai - nuos - ta - biai :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ačiū, Aiste !:)) o rūbus tikrai rekomenduoju, nes negaliu jais atsidžiaugti :)

   Delete

Labai vertinu kiekvieną Jūsų komentarą ir visuomet perskaitau juos visus, tad ačiū, kad komentuojate!

All photos belongs to Fashion Mantra, unless mentioned otherwise. Strictly, no copying allowed. Powered by Blogger.