LT Kai kompiuteris pilnas nuotraukų, iš ką tik prabėgusių atostogų, labai norisi jomis pasidalinti, nes man tai atgaiva akims. Nors Lietuvoje prognozuojamas svilinantis karštis, visgi Turkija mano akimis pranešesnė vien dėl nuostabiai gražios Viduržemio jūros.. Tai jau paskutinis įrašas iš Turkijos! Nors atostogos jau prabėgo, vis dar gyvenu jų ritmu, x

ENG Just wanted to share more pictures from our lovely holidays in Turkey. Honestly, even if I was super sceptical about going there, I ended up really enjoying it! Hot weather, amazing atmosphere, clear water and my love by my side, what else can you really need?


7 comments

 1. Pažiūrėjus nuotraukas ir aš užsimaniau atostogų Turkijoje :))

  ReplyDelete
  Replies
  1. Nuoširdžiai galiu rekomenduoti! Kad ir kokia skeptiška buvau, bet Turkija tikrai puiki šalis atostogoms :)

   Delete
 2. Negaliu nustot komentuot - PASAKIŠKI VAIZDAI :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ačiū, mieloji, vaizdai išties kerintys:)) Manau, jei tu išvažiuosi, vaizdai bus dar įspūdingesni!:*

   Delete
 3. Teko man taip pat Alanijoje pabuvoti, bet tada dar jauna labai buvau ir is plezo niekur neisejo, nes idegis svarbiausias buvo :D Labai tavo nuotraukos sugunde grizti ten ir pamatyti daugiau nei plezo smeli :))


  www.skinnystalker.com

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oi, suprantu, nes net ir dabar mačiau nemažai lietuvaičių, kurie ne iš paplūdimio neišėjo, bet iš viešbučio teritorijos :))) Aišku, kas kaip nori, tas taip daro :) O Alanija siūlo labai daug įdomių atrakcijų! Ir tikrai yra ką pamatyti bei nuveikti :)

   Delete

Labai vertinu kiekvieną Jūsų komentarą ir visuomet perskaitau juos visus, tad ačiū, kad komentuojate!

All photos belongs to Fashion Mantra, unless mentioned otherwise. Strictly, no copying allowed. Powered by Blogger.