LT Kai prieš pusmetį nukeliavau į mylimiausią grožio parduotuvę Italijoje (Limoni), tikrai nežinojau, kad visiškai netyčia, savo darbą išmanančios konsultantės dėka, atrasiu kone mylimiausią, kada nors bandytą makiažo produktą! Vos papasakojus, kokio tipo makiažo pagrindo ieškau, konsultantė pasisodino mane į kėdę ir vieną veido pusę padažė Pupa Like a doll makiažo pagrindu, o kitą - Guerlain BB kremu. Kad susidaryčiau nuomonę ir sužinočiau ar produktas mano odos nealergizuoja, taip padažyta vaikščiojau iki vakaro, kol galiausiai prieš nusivalant makiažą, supratau, kad Pupa man padarė kur kas geresnį įspūdį nei Guerlain.

Makiažo pagrindas "Like a doll" skystas, kaip vanduo, tad prieš naudojimą jį reikia gerai suplakti. Džiaugiuosi, kad PUPA nusprendė pakuotėje įmontuoti ir pipetę, nes jos dėka, makiažo pagrindo naudojimas ir dozavimas tampa greitu ir paprastu. Ir nors atrodo, kad "vandenėlis" nieko nemaskuoja, kažkokiu keistu būdu, veido odos tonas suvienodinimas, paraudimai paslepiami, o netobulumui užmaskuojami, tačiau strazdanos vis tiek valiūkiškai matomos. Esu skaičiusi, kad kitos merginos pudros padengimui naudoja šepetėlį ar beauty blenderį, tuo tarpu aš tepų ją pirštais. nes parduotuvėje man paaiškino, kad būtent tokia aplikacija, padeda pudrai geriau išsilaikyti ir dėl rankų skleidžiamos šilumos, makiažo pagrindas tiesiog geriau dengiasi.
Pliusai? SPF 15, ne tik apsaugo nuo žalingų saulės spindulių ir ankstyvo senėjimo. Kadangi produktas yra bekvapis, sudėtyje nėra parabenų ir alkoholio, alergijų rizika itin minimali. Be to, makiažo pagrindas nekemša porų. Negaliu nustoti čiauškėjusi, koks tai fantastiškas gaminys... Netikit? Pažiūrėkite apačioje! Nuotraukoje kairėje (akivaizdu) esu visiškai be makiažo, tuo tarpu dešinėje - su makiažo pagrindu (be maskuoklio), akių ir antakių tušu, blizgesiu ir skaistalais. Rezultatas išties stulbinantis!

P.S. pamiršau paminėti, kad naudoju spalvą Nr. 20!

1 comment

Labai vertinu kiekvieną Jūsų komentarą ir visuomet perskaitau juos visus, tad ačiū, kad komentuojate!

All photos belongs to Fashion Mantra, unless mentioned otherwise. Strictly, no copying allowed. Powered by Blogger.