Mūsų vestuvinių kvietimų elementai ♥ 


Internete apstu patarimų, kokius darbus reikia padaryti atslūgus pirminiam sužadėtuvių džiaugsmui, tačiau jų tiek daug, kad sunku suprasti, kurie iš jų verti dėmesio ir yra naudingi, o kurie tėra laiko švaistymas. Mūsų atveju, pradžioje teko pavargti, todėl dalinuosi tik tais patarimais, kurie mūsų akimis atrodo naudingiausi!

Kol kas dar tiksliai nežinau, kiek daug detalių apie mūsų vestuves atskleisiu, nes jausmas - labai dvejopas. Norisi pasidalinti, tačiau TA diena bus tokia ypatinga, kad norisi, jog ji liktų tik mums. Bent jau kol kas:) Žinau, kad ateityje pasidalinsiu mūsų vestuvių spalvomis ar dekoro tematika bei kitomis patirtimis, kurios pravers visoms planuojančioms didžiąją šventę. Tikiuosi, nauja rubrika misija vestuvės bus naudinga ir reikalinga. O  kol kas dalinuosi patarimais, kokie turėtų būti pirmieji planavimo darbai:

1. Jūsų svajonių vestuvės.

Tebunie tai trumpas (ar ilgas) pokalbis apie tai, kaip įsivaizduojate savo dieną. Galbūt tai bus tradicinės vestuvės su papročiais, o gal tik trumpa vestuvių popietė? Variantų - daug, tad pokalbio metu, pasistenkite kiek įmanoma išgryninti savo vestuvių stilių ir viziją.

2. Semkitės įkvėpimo!

Tebūnie tai nauja Pinterest galerija, knygos, žurnalai... Vizualūs vaizdiniai, padeda geriau suprasti, kas Jums tinka ir patinka. Galbūt matėtė vestuves, kurios Jus paliko be žado? Semkitės idėjų ir iš fotografų albumų, jau įvykusių vestuvių. Matant tiek daug grožio, patikėkite, sunkiai, bet atrasite ir savo vestuvių viziją.

3. Nuspręskite biudžeto dydį.

Ši tema, ką tik susižadėjusiems, viena sudėtingiausių. Kai mes pradėjome galvoti apie vestuves, net neįsivaizdavome, kiek ir kas gali kainuoti. Todėl nusistatėme skaičių, kuris atrodė protingas ir sudarėme preliminarią sąmatą, kad sužinotume, kiek tas skaičius yra realus. Galiausiai pasinaudokite populiariu biudžeto skirstymo patarimu: maždaug 50% viso biudžeto turėtų atitikteti maistui, gėrimams ir nuomai; 10% jaunosios ir jaunojo aprangai, 10% mėdaus mėnesiui, 7% fotografui, 3% vestuvių kvietimams, spaudai ir pan.; 5% netikėtos išlaidos; 15% dekorui.

4. Išsirinkite datą!

Galbūt norite tam tikros dienos, pavyzdžiui, Jūsų metinių ar dienos, kuomet susituokė Jūsų tėvai ar seneliai? O galbūt labai mylite žiemą ir tik jos metu įsivaizduojate Jūsų šventę? Nepamirškite, kad data priklauso ir nuo Jūsų finansinės situacijos. Tiesa, nors nesu iš tų, kurios tiki prietarais ar astrologija, tačiau yra tikima, kad birželis - puikus mėnuo vedyboms. Pasak senovės romėnų, šis mėnuo pavadintas  deivės Juno garbei, kuri, kaip yra tikima, globoja santuokas ir susituokusiųjų namus. 

5. Paruoškite preliminarų svečių sąrašą.

Kai išsiaiškinsite, kokia yra Jūsų vestuvių vizija, svečių sąrašas - kita rimta tema. Galbūt kviesite tik artimiausius žmones, o galbūt norite įspūdingos šventės su 100 žmonių? Bet kuriuo atveju, į sąrašą įtraukite visus, kuriuos tądien norite matyti šalia. Žinoma, realu, kad planavimo eigoje, sąrašas gali kisti, tačiau tai normalu. Šioje vietoje svarbiausia išlaikyti kritišką akį ir kviesti tik tuos žmones, su kuriais norite pasidalinti savo džiaugsmu. 

1 comment

  1. Puiki tema, manau daugumai tikrai bus naudinga :)

    ReplyDelete

Labai vertinu kiekvieną Jūsų komentarą ir visuomet perskaitau juos visus, tad ačiū, kad komentuojate!

All photos belongs to Fashion Mantra, unless mentioned otherwise. Strictly, no copying allowed. Powered by Blogger.