*Kremas buvo gautas PR tikslais

LT  PUPA daugiafunkcinė linija - vienas geriausių italų išradimų. Kas dar galėjo sugalvoti tokio tipo produktą, jei ne tingieji, bet grožį mylintys italai? Nesiskundžiu, produktas tikrai genialus. Vienas super kremas, o paskirtys net trys: veidui, kūnui ir plaukams. Tai produktas žmonėms, vertinantiems kokybę ir praktiškumą. Nepaprastai švelni, subtilaus kvapo emulsija, palepins net ir labiausiai išsausėjusią odą, bet kuriuo paros metu. Kremas idealiai tinka naudojimui prieš makiažą! Nereikia nei makiažo grunto, nei kitų išmanių produktų. Dėka kremo sudėtyje esančio augalinio cukraus, jis puikiai drėkina ir atstato odos drėgmės lygį. Tuo tarpu granato aliejaus, praturtintas Omega 5 riebiosiomis rūgštimis, nuramins ir sustiprins odą.

Naudokite super kremą, kaip kasdienį drėkinamąjį veido ar rankų kremą; kaip minkštinamąją plaukų kaukę (gausiai užtepkite ant plaukų, palaikykite 10 minučių, nuskalaukite ir plaukite galvą su šampūnu) arba kaip kremą po saulės. Viso to rezultatas? Minkšta, sudrėkinta, elastinga oda ir ypatingai minkšti it šilkas plaukai.   
Mieliausiai kremą naudoju veidui, tačiau kai tik pasitepu juo kūną, mylimasis visad pastebi ir pagiria mano aksominę odą. Mažiausiai sužavėjo kremo naudojimas plaukams, ne todėl, kad kremas neatliktų to, kas pažadėta, tačiau todėl, kad tepti jį ant sausų plaukų, tikrai nėra maloniausias jausmas pasaulyje. Tačiau jei nepamirštu, dažnai kremu nudžiuginu ir plaukus. Visgi, maksi dydžio pakuotė, kaip ir minėjau video (jį galite pamatyti ČIA), turi didžiulį minusą - nėra mentelės, su kuria būtų galima higieniškai, nekišant pirštų, paimti kremo. Šią problemą išsprendžiau paprastai, tiesiog susiradau tam reikalui tinkamą mentelę ir kremą puikiai išimu su ja. 
Kadangi kremas yra be parabenų, tinka ir hipoalergiškai odai. Jokių alerginių reakcijų neturėjau, nors, jeigu atvirai, baiminausi jų, nes kremas, kurį galima naudoti ne tik veidui, kėlė abejonių. Tačiau produktą sėkmingai naudoju ir toliau. Ar rekomenduočiau? Tikrai taip. Toks patogus dalykėlis, turėtų atsirasti pas kiekvieną, skubančią (ir ne tik) moterį. 

1 comment

  1. buvo labai idomu žiūrėti tavo video apie mylimiausius produktus! šaunuolė :))

    ReplyDelete

Labai vertinu kiekvieną Jūsų komentarą ir visuomet perskaitau juos visus, tad ačiū, kad komentuojate!

All photos belongs to Fashion Mantra, unless mentioned otherwise. Strictly, no copying allowed. Powered by Blogger.