Jeigu dar neskaitėte mano įrašo vestuvių tema, dalinuosi naujuoju video, kuriame plepu viena mėgstamiausių temų, šiuo metu. Ateityje įrašai ir video tikrai nesidubliuos, nes turiu minčių, kaip viską sudėlioti. 
Apie vestuves galėčiau kalbėti beveik visą dieną, tik ne kasdien, turbūt tai ir matosi :) Labai tikiuosi, kad toms, kurios dar tik pradeda planuoti, tokie video išeis į naudą, o visoms planuojančioms, galbūt net taps įkvėpimu. Ateityje tikrai dalinsiuos savo patirtimi matuojantis sukneles, renkantis batelius, dėliojant didžiosios dienos planą ir kt. Tad temų liko dar daugybė, vienintelis laikas yra elementas, kurio trūksta. 

P.S. Nujaučiu, kad mano Youtube karjera baigsis nė neprasidėjus... Tiesiog, vakar netyčia radau vieną mintį, kuri teigė, kad reikia būti apsėstam tuo, ką darai. Nėra prasmės daryti tai, kas tau tik patinka, reikia būti tiesiog apsėstam! Ir supratau, kad Youtube tiesiog ne man. Ir viskas tame gerai, nes ne visiems viskas sekasi ir ne visiems viskas patinka. Buvo smagu ir įdomu, tačiau mano blogas yra tas dalykas, kuriuo esu apsėsta, apie kurį nuolatos galvoju... O ne Youtube. Viskas paprasta, noriu daryti tai, kas man teikia džiaugsmą, nes gyvenimas per trumpas, užsiimti nemylima veikla. Ačiū visiems, bučkis, x

Post a Comment

Labai vertinu kiekvieną Jūsų komentarą ir visuomet perskaitau juos visus, tad ačiū, kad komentuojate!

All photos belongs to Fashion Mantra, unless mentioned otherwise. Strictly, no copying allowed. Powered by Blogger.