From left to right: Bourjois rouge edition velvet in personne ne rouge!, Pupa I'm matt lip fluid in 012, Clinuque chubby stick intense in grandest grape, Artdeco lipstick in 25A

Nežinau, ar esu kalbėjusi bloge apie Bourjois rouge edition velvet, bet būtent šie skysti lūpdažiai yra mano mylimiausi matiniai lūpdažiai pasaulyje! Atspalviai tokie gražūs, kad išsirinkti vieno net neįmanoma, o tekstūra, pigmentacija ir išlikimas ant lūpų tiesiog stulbinantys. Pasidažyti jais lengviau nei lengva, nes jie nėra nei per skysti nei per tiršti, nereikia nei lūpų pieštuko, nes su jais galima drąsiai valgyti, gerti, švęsti gimtadienį ir tiesiog pamiršti apie tai, kad dėvi raudoną lūpdažį! Bourjois su šiais lūpų dažais pataikė tiesiai į lūpdažių mylėtojų širdis. Mano mylimiausia spalva rudeniui - personne ne rouge!Ruduo nuostabiausias metų laikas! Ypač man, gimusiai rudenį. Visada rudenį tarsi įgaunu antrą kvėpavimą ir kupina jėgų stengiuosi kuo geriau užbaigti metus. Ruduo su savimi atsineša tiek permainų, nesvarbu ar mokaisi mokykloje ar studijuoji, rugsėjis visuomet būna kažkokia "mini nauja pradžia". Šįkart ypatingai laukiau rudens ir vos pajutus jį ore - atsidusau, nes p a g a l i a u, atėjo metas išsitraukti tamsius lūpų dažus ir pradėti ruoštis šventiniam sezonui! Kadangi kaip ir minėjau, kol kas esu kupina jėgų ir idėjų, noriu pasidalinti mylimiausiais 4 atspalviais, kurie tapo mano kasdieniais palydovais.
Tačiau Pupa I'm matt lūpų fluidas, nei iš tolo nenusileidžia Bourjois. Tik šio spalva 012 nude, kuri yra linkusi į ružavumą, todėl toms, kurios renkasi nude spalvą su rudu atspalviu, labiau tiks 011 (kurį, taip pat beje turiu). Lūpų dažai visiškai nesausina lūpų, yra matiniai ir taip pat ilgai išliekantys, tačiau ne tokie išliekantys, kad paskui lūpas reikėtų šveiste šveisti, norint nusivalyti atspalvį. Tai mano kasdienė spalva, kuri tinka prie visko. Net negaliu jums apsakyti, kokia ji graži ant lūpų! Beje, žinau, kad Pupa kosmetiką, ne taip lengva rasti, kaip kitas, tačiau tai galite padaryti Kosmada ir Kristiana parduotuvėse.
Clinuque chubby stick intense - primena stipriai pigmentuotą lūpdažį, tačiau yra drėkinantis, todėl dažantis juo pieštukas yra būtinas. Visgi, net ir su pieštuku, jis gali šiek tiek "vaikščioti", bet aš taip myliu šią tamsią vynuoginę spalvą, kad į tai nekreipiu dėmesio ir kas keletą valandų vis užmetu akį į veidrodėlį (dėl viso pikto). Galbūt jis ir nėra toks ilgai išliekantis, kaip tie, kurios aptariau ankščiau, bet man labai patinka! Naudoju šią spalvą jau antrą sezoną, visgi, nekantriai laukiu naujienos iš Bourjois rouge velvet edition serijos, nes greitu metu ir Lietuvą turėtų pasiekti naujas atspalvis "Plum plum girl", labai panašus į šį, todėl esu praktiškai tikra, kad vos įsigysiu Bourjois, šis bus pamirštas... Bet viskam savas laikas ir neperšokus grovio, geriau nesakysiu op!
Na, ir paskutinis, tamsus raudonojo vyno atspalvis iš Artdeco mystical forest kolekcijos. Nors nuotraukoje jis atrodo labai panašus į grandest grape iš Clinuque, taip tikrai nėra. Mano turima 25A spalva, raudona, su subtiliai juntamu mėlynu atspalviu. Tai šalta spalva, bet ant lūpų atrodo fantastiškai! Pigmentacijos, man asmeniškai, šiek tiek trūksta, tačiau turbūt dėl to, kad esu pratusi prie skystų lūpdažių, kurių pigmentacija išties įspūdinga. Išsilaikymas ant lūpų - pagirtinas, lūpdažis atlaikė ir maistą ir gėrimus ir vis dar atrodė tikrai neblogai. Tiesa, prieš jį naudojant lūpas nušveisti būtina. Aš tai padariau tiesiog su dantų šepetėliu. Jau žinau, prie kokio atspalvio rankos pačios links, kai norėsis kažko tamsaus ir vampyriško..

Na ką, atrodo aptariau viską, kaip ir minėjau, begalo laukiu naujojo Bourjois atspalvio ir naujos formulės šešėlių! Tačiau teks dar palaukti.. bučkis, x 

P.S. O kokie jūsų mylimiausi atspalviai šaltuoju metu laiku? x

4 comments

 1. very nice!

  http://sbr-fashion-fashion.blogspot.com/

  ReplyDelete
 2. Jergau kaip man patinka matiniai lūpdažiai!! Dabar noriu įsigyti dar vieną :D puikus įrašas:)

  www.fashion--picture.blogspot.lt

  ReplyDelete
  Replies
  1. Man irgi :) Visiškai nemėgstu ryškių, blizgių lūpų.. jos man atrodo kažkaip ne taip :D Oi, su tuo noru įsigyti dar vieną - pažįstamas jausmas :))) ačiū!

   Delete

Labai vertinu kiekvieną Jūsų komentarą ir visuomet perskaitau juos visus, tad ačiū, kad komentuojate!

All photos belongs to Fashion Mantra, unless mentioned otherwise. Strictly, no copying allowed. Powered by Blogger.