*ANNY nail polish - PR sample
Retai mano blogą pasiekia įrašai, kaip šis, bet pastebėjau tendenciją, kad visgi tokie įrašai reikalingi. Džiaugiuosi, kad pastaruoju metu, pirkinių pro šoną pasitaiko vos keli, nes 1) puikiai pažįstu savo odą ir žinau kas ją dirgina 2) perku tik kokybiškus, man žinomų ir patikimų prekinių ženklų produktus. Tačiau šiandien rašau Jums apie tris gaminius, kurie mane nuvylė ypač stipriai. Matyt taip atsitiko todėl, kad iš jų tikėjausi ypatingai daug, o lūkesčiai nebuvo pateisinti nei pusėtinai.Kai po pusmečio svajonių apie kvepalus, mylimasis juos nuperka ir įteikia, buvau pasiruošusi užsimerkti prieš visus jų trūkumus, kurių, beje, tada dar nemačiau. Dolce&Gabbana "Dolce" - tai tobulai švelnus ir moteriškas kvapas, buteliukas - tikra kiekvieno kambario puošmena, o pats faktas, kad tai yra dovana,  vedė prie išvados, kad tai, tikrų tikriausi, t o b u l i kvepalai. Bet bėgant laikui, po truputį grįžo nuovoka, kad šie ne tokie jie ir pigūs kvepalai, nė velnio, neatlieka savo darbo! Taip, sakysite, kad galbūt jie buvo pirkti neaiškioje parduotuvėje (tačiau jie buvo pirkti Romos oro uoste), o gal kartosite, kad savo kvepalų jausti ir neturėčiau, tačiau faktas lieka faktu, net pakvėpinus jais rūbus, po 10 minučių, kvapas jau išgaruoja. Šią savo absurdiškai juokingą teoriją testavau tol, kol įsitikinau, kad nuostabiai gaivus aromatas, dingsta dar nė nespėjęs atsiskleisti... Kaltinau save, kad visiškais vėjais paleidau mylimojo pinigus, o taip ilgai laukto džiaugsmo, gavau vos 5 minutėms. 

Kitas produktas, LUSH Catastrophe kaukė. Ir pikta ir liūdna, kad produktas, kurį taip giria interneto platybėse, man visiškai netinka. Konsistencija tiesiog bjauri (ir ne, kaukė nebuvo pasenusi), tepasi sunkiai ir kažkokiais gumuliukais, o kvapas, kuris turėtų priminti mėlynes, atsiduoda kažkuo... senu. Pasikankinau su ja keletą kartu, tačiau niekaip negalėjau perprasti nei pačios kaukės, nei jos duodamos naudos, kurios išvis neradau. Ar rekomenduočiau? Tikrai ne.

Ir galiausiai, ANNY nagų lakai, taip išgirti blogerių, kad net neabejojau jie turi būti geri! Gavusi vieną spalvą dovanų, su džiaugsmu, jau kitą dieną kibau į darbą ir dariausi šviežų manikiūrą. Spalva daili - pilka, su vos juntamu alyviniu atspalviu. Tryniau rankutėmis iš džiaugsmo, kad ši spalva taps mano kasdiene palydove, nes ji tokia neutrali, tačiau labai daili ir traukianti akį. Visgi, mano viltys dužo į šipulius, nes lakas dengėsi visiškai nelygiai, spalva nebuvo pakankamai pigmentuota, o laikymasis man priminė garsiųjų (ir tokių pat prastų) L'oreal paris colour riche nagų lakus, nes jau po pusdienio, galiukai buvo nuskilę ir nusilupę... Su top coat ar be jo.

Tiksliai nei pati nežinau, kas nutiko su šiais produktais ir kodėl man jie buvo tokie prasti, bet buvo. Kitą vertus, jeigu jie buvo prasti man, dar nereiškia, kad jie netiks ir Jums. Bandykite, nes kitaip, tikrai nesužinosite. O kokie prasti produktai atsidūrė Jūsų sąraše? x

2 comments

 1. Dėl nagų lakų tai čia slidus reikalas... :) Tie patys L'Oreal - tikrai turiu tokių, kurie atsilupa sekančią dieną, tačiau turiu ir kelis, kurie laiko vos ne visą savaitę ir jų visada griebiuosi, kai žinau, kad tikrai neturėsiu laiko tvarkytis manikiūro kas dvi dienas. :D Tai gal ir Anny lakų neverta nurašyti - manau, viskas priklauso nuo individualios spalvos. :) Bet šiaip tokie įrašai tikrai naudingi!

  http://beauty-vibes.blogspot.lt/

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tiesą sakai, galbūt kita spalva man patiktų kur kas labiau! :) Visgi manau, reikės duoti antrą šansą :)) O dėl įrašų naudingumo, man jie patinka beveik labiau nei mėgstamiausių produktų temos :D :) žmonės būna objektyvesni, kai jiems kažkas nepatinka nei kai patinka.

   Delete

Labai vertinu kiekvieną Jūsų komentarą ir visuomet perskaitau juos visus, tad ačiū, kad komentuojate!

All photos belongs to Fashion Mantra, unless mentioned otherwise. Strictly, no copying allowed. Powered by Blogger.