Skubančių ir viską spėjančių moterų gyvenime, sausas šampūnas tampa būtinu atributu. Tai gelbėjimosi ratas, kuomet dienoje nepakanka valandų visiems grožio ritualams ir tenka rinktis: miegas ar galvos plovimas? Visuomet nugali pastarasis, todėl Gosh naujasis sausas šampūnas dar ir kaip palengvina mano apsisprendimą ir net gi jį pateisina.
Sausas šampūnas - puiki priemonė ne tik atgaivinti plaukus, tarp plovimų, kad šie neatrodytų riebaluoti, tačiau tai pat tai ir priemonė suteikianti apimties bei tekstūros. Retkarčiais sausas šampūnas tampa neišvengiamu problemos sprendimu. Naujas GOSH sausasis šampūnas brunetėms - tiks visų tipų plaukams, Tiesa, kai pastebėjau, kad jis skirtas tamsiems plaukams - nuliūdau, nes galvojau, kad jis taps dar vienu "dekoro" elementu, mano grožio kampelyje arba keliaus pas drauges. Tačiau mano nuostabai, šampūnas turėjo vos matomą spalvą ir idealiai tiko mano plaukams (šiuo metu mano šaknys tamsesnės už visus likusiu plaukus). Taigi, nebuvo jokių keistos spalvos miltelių nuosėdų ant rankų po proceso, jokio keisto lipnumo plaukuose, jokio erzinančio kvapo ar kitų nesusipratimų. Tik sekantį kartą plaunant galvą pamačiau, kad vanduo bėga rusvas... Šyptelėjau, nes tai mažas trūkumas. Po šampūno naudojimo šaknys atrodė kur kas gaiviau, plaukai turėjo daugiau apimties (aišku, stebuklo nesitikėjau, bet minimalius pokyčius - tikrai pastebėjau), o aš sutaupiau 20 minučių, kurias dėkingai išnaudojau ilgesniam rytiniam miegui. Ar rekomenduoju? Taip! Tik jeigu Jūsų visi plaukai šviesūs, galbūt atsisakyčiau šios versijos ir ieškočiau bespalvės, tinkančios visiems.

Deja, yra ir kita šio reikalo pusė. Iš tikrųjų, sausi šampūnai nėra tokie nekalti, kaip galėtų atrodyti. Plaukai riebaluojasi, nes tai yra natūralus ir reikalingas procesas, tačiau sausas šampūnas ne tik "sugeria" riebalus, tačiau ir užkemša galvoje esančius plaukų folikulus. Šio proceso pasekoje, galite patirti plaukų slinkimą, nes folikulai bus visiškai užkimšti ir plaukai tiesiog negalės augti. Be to, didžiąją dalį sausų šampūnų sudaro talkas, kuris yra ne tik kenksmingas, bet ir nuodingas. Jei manote, kad kūdikių talkas - gera ir ekonomiška išeitis - stipriai klystate. Moksliniais tyrimais patvirtinta, kad ypatingai pavojingas miltelių pavidalo talkas, esantis veidui skirtuose produktuose, kuriuos mes įkvepiam. Todėl jei ir naudojate kūdikių pudrą uždaroje patalpoje pasistenkite juo nekvėpuoti ir tai darykite tik gerai vėdinamose patalpose. Ne gana to, pastebėjau, kad talkas ir stipriai sausina plaukus, todėl dažnas sauso šampūno/kūdikių pudros naudojimas - tikrai nėra nuolatinė išeitis.
Sausą šampūną galite įsigyti parduotuvėse Kristiana ir Kosmada

Post a Comment

Labai vertinu kiekvieną Jūsų komentarą ir visuomet perskaitau juos visus, tad ačiū, kad komentuojate!

All photos belongs to Fashion Mantra, unless mentioned otherwise. Strictly, no copying allowed. Powered by Blogger.