Turint ypatingai jautrią odą, sunku surasti priemones, kurios ne tik nealergizuotų, bet dar ir atliktų savo funkcijas. Šįkart visas dėmesys krypsta į patį geriausią kremą odai, linkusiai į bėrimus iš La Roche posay. La roche posay - prancūziškos kosmetikos astovas, kurį užsienyje galima įsigyti vaistinėse. Prisipažinsiu, esu didelė šio ženklo gerbėja, nes visi mano bandyti gaminiai, paliko puikų įspūdį! O kaina taip pat labai prieinama ir neperspausta (nors atsargiai, kai kuriose vaistinėse Italijoje, kainas užkelia ohoho kaip). Grištant prie prekinio ženklo - tai kosmetika skirta ypatingai jautriai odai, todėl kompanijos prioritetas produktus kurti taip, kad jie nedirgintų net ir pačios jautriausios odos (bingo, būtent tai, ko man ir reikia).
Vienu metu turėjau visą Effeclar liniją - prausiklį, toniką, dieninį kremą bei šį. Visgi prausiklis ir šis Effaclar duo+ iš visų išsiskyrė savo veiksnumu ir, žinoma, rezultatais. Tai kremas, be kurio nebegaliu išbūti ilgiau nei mėnesį (darau pertraukas, kad oda neprirastų), o ši tūbelė jau ketvirtoji!
Ką šis kremas daro? Pagridinės jo funkcijos - išvalyti poras, sumažinti spuogelių atsiradimą arba esamų spuogelių išvaizdą, kontroliuoti sebumo išsiskyrimą ir išlyginti odos tekstūrą. Kremas laimėjęs ne vieną apdovanojimą ir tik todėl, kas jis tikrai veikia.
Mano atveju, kremas tiesiog padeda palaikyti veidą odą švarią ir lygią. Tiesa, prieš porą savaičių, mano oda baisiu bėrimu sureagavo į tiksliai net nežinau ką, tad šis kremas buvo ypač parankus, nes oda buvo greit nuraminta, nors su pasėkmėmis vis dar kovoju.Tepu jį pagal poreikį, dažniausiai ant drėkinančio serumo ryte, jeigu matau, kad oda šiek sudirgusi - tepu ir vakare. Na, jei atvirai, tiesiog matau pagal odą, kada ir kiek jo tepti. Kremas taip pat tampa puikia baze makiažui, nes palieka velveto pojūtį, tiesa, ne su visais makiažo pagrindais jis draugauja puikiai. Esu pastebėjusi, kad su mano mylimiausiu makiažo pagrindu Pupa Like a doll, jie nedera. Todėl užtepus kremą, papraščiausiai lukteliu ~15min. kol kremas visiškai susigeria ir toliau netrugdomai darausi makiažą. Effaclar duo + tapo vienu būtiniausių mano kasdienės odos priežiūros žingsnių (beje, kaip tik apie odos priežiūrą žadu greitu metu pašnekėti kur kas daugiau).
Su didžiausiu džiaugsmu pranešu, kad nuo šiol LRP gaminių galima rasti ir Lietuvoje! Jų dairykitės Benu ir Eurovaistinėse. Valio! Mylimiausieji jau ir čia :) 

Post a Comment

Labai vertinu kiekvieną Jūsų komentarą ir visuomet perskaitau juos visus, tad ačiū, kad komentuojate!

All photos belongs to Fashion Mantra, unless mentioned otherwise. Strictly, no copying allowed. Powered by Blogger.