*PR sample


Save galėčiau priskirti prie atvirų ir nuoširdžių žmonių. Nesu linkusi įžeidinėti, tačiau visada mielai išsakau savo nuomonę: gerą ar blogą. Natūraliai išėjo, kad mano meilė PUPA kosmetikai auga su kiekvienu produktu, kurį išmėginu. Užsukus į mano blogą pirmą kartą, gali pasirodyti, kad perdėm giriu PUPA ir nenoriu teisintis, nes nematau, tam reikalo, bet noriu pasakyti, kad tai yra vienas mano mėgstamiausių kosmetikos ženklų. Nuoširdžiai. 
Viename pirmųjų mano Youtube video minėjau PUPA Ultreflex tušą, kuris po truputį kopė į mėgstamiausių tušų sąrašo viršūnę ir bandė joje įsitvirtinti. Po gero mėnesio naudojimo, jau žinau, kad tušas išsikovojo vietą mano kosmetinėje. Tiesa, testuotajant jį - pati save nustebinau, nes tokio plastikinio tipo šepetėliai man visai ne prie širdies (nežinau ar aš tokie viena, tačiau kai su jais dažausi, man skauda blasktienas, tad dažausi labai lėtai ir itin atsargiai), todėl renkuosi kiek putlesnius, nes pastarieji man atrodo švelnesni. Šis tušas ypatingai juodos spalvos, kas visuomet yra pliusas, mano bespalvėms blakstienytėms. Aprašymas žada, kad tušas suteiks maksimalią apimtį ir maksimaliai užries blakstienas. Esu bandžiusi tikrai ne vieną ir ne du tušus, tačiau dar neradau nei vieno, kuris pats savaime imtų ir užriestų blakstienas pastebimai, bet apimties šis produktas suteikia pakankamai ir gaunamas efektas labai subtilus, bet ne nematomas. Iš prigimties turiu ilgas, bet šviesias blakstienas, todėl spalva ir apimtis, tampa prioritetais. 
Nudžiugino ir tai, kad tušas visiškai nesulipino blakstienų, net sluoksniuojant jį 3 kartus! Be to, esu jautrių akių savininkė (koks netikėtumas) ir prisiekusi lęšių nešiotoja, todėl tušus renkuosi tik tuos, kurie yra pritaikyti jautrioms akims ir patikrinti oftalmologų. PUPA kaip visada, nepalieka savo gaminių nepratestuotų ir pateikia geriausią įmanomą variantą, kuris nedirgins net ir jautriausių akių. Tiesa, dabar labai pamėgau naudoti tušus taip: pirmiausia dažausi tušu suteikiančiu ilgio, palaukiu kol jis nudžiūna ir tuomet ant viršaus tepu tušą, skirtą sukurti maksimaliai apimčiai. Rezultatas? Tiesiog stulbinantis. Tačiau jei ryte labai, labai, labai tyngiu, vienas sluoksnis šio tušo - suteikia dailų, kasdienai tinkamą efektą.

PUPA gaminių galite įsigyti Kristiana ar Kosmada parduotuvėse.

Post a Comment

Labai vertinu kiekvieną Jūsų komentarą ir visuomet perskaitau juos visus, tad ačiū, kad komentuojate!

All photos belongs to Fashion Mantra, unless mentioned otherwise. Strictly, no copying allowed. Powered by Blogger.