Beauty advent calendars

Advento grožio kalendoriai - tikrai ne naujiena grožio pasaulyje. Kiekvienais metais pasižadu, kad įsigysiu nors vieną, bet vis nerandu tobulo kalendoriaus kainos ir kokybės atžvilgiu. Prisipažinsiu, vis pasvajoju apie Jo Malone ar Charlotte Tilburry kalendorius, tačiau jie tokie velniškai brangūs, kad mokėti tiek man atrodo tiesiog nelogiška! Realesni variantai - L'occitane, TBS arba Essence bei Douglas. Deja, nežinau kur pastaruosiu būtų galima įsigyti Lietuvoje... Tačiau žinau, kad nors ir esu jau didelė, tokie kalendoriai tikrai pradžiugintų ne tik mane, bet ir kiekvieną grožio gerbėją. Galbūt būtent jie taps puikia (išankstine) kalėdine dovana? Ir gal išduosite paslaptį, apie kokius kalendorius svajojatė Jūs? 

6 comments

 1. Aš kaip tik vakar mačiau H&M Advento kalendorių, kaina buvo 20 eurų, bet kažkaip dvejoju... Nes galvoju jei nepatiks ar panašiai :) Bet dar laiko yra tai galbūt įsigysiu jį :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aš HM norėčiau :) atrodo reali suma, dėl kurios tikrai nesigailėčiau, bet įdomu ar Lietuvoje yra.. teks paieškoti:) o jei ir buvo, gali būti, kad jau nebėra.. :))

   Delete
 2. L'occitane ♥ Pamačiau, svajojau ir keliavau nusipirkti. Nežinau kaip iki gruodžio 1 d. ištempsiu, nes jau pora dienų kalendoriuje pradaryta.. Praėjusiais metais svajojau apie the body shop advento kalendorių, tik kaina itin didelė. Šiemet taip pat jį apžiūrinėjau, tačiau kainos ir produktų santykis atrodo ne itin vykęs.

  ReplyDelete
  Replies
  1. L'occitane labai gaila, bet nemėgstu daug kvapų :( Tai susilaikiau, nes žinau, kad paskui daikteliai gulėtų nenaudojami arba būtų atiduoti. Nedžiugintų manęs per daug :) Tad labai labai norėčiau Douglas, bet jo Lietuvoje nėra :( ech, na gal kitais metais! O dėl TBS aš jų kosmetikos išvis privengiu. Mano pažiūros ir jų verslo vizija stipriai prasilenkia.

   Delete
 3. Turiu L'Occitane!! Labai noriu jau atidaryti, man jis toks fainas atrodo! :)) norėčiau ir dar kokio vieno, smagu tos dovanėlės...:)

  www.z-blogas.blogspot.lt

  ReplyDelete
  Replies
  1. Labai smagu! Pasidalink po to, ką radai viduje :) Aš dar ieškau savo vienintelio. Kažin ar rasiu šiemet..

   Delete

Labai vertinu kiekvieną Jūsų komentarą ir visuomet perskaitau juos visus, tad ačiū, kad komentuojate!

All photos belongs to Fashion Mantra, unless mentioned otherwise. Strictly, no copying allowed. Powered by Blogger.