Spalva Nr. 1

Dažniausiai, kuo makiažas paprastesnis, tuo labiau jis man patinka. Gerai gerai, prisipažinsiu, kad tuomet tiesiog turiu daugiau šansų geriau pasidažyti. Be to, laikui bėgant supratau, kad naudodama daug makiažo jaučiuosi kažkaip ne taip... Lyg būčiau ne savimi, o ir atrodau tuomet sau senesnė nei esu išties. Niekada nemėgau jokių kontūravimų, sunkių makiažo pagrindų ar kitų dalykų, kurie matosi iš toli ir rėkte rėkia apie nemažą makiažo sluoksnį ant veido. Esu minimalaus, lengvo makiažo šalininkė, tad šiandien apie mano naujai atrastą simpatiją - baltus šešėlius.
Eilinį mano pasakojimą apie ankstyvus rytus, kuomet laiko makiažui skiriu net visas 5 minutes, praleisiu ir pereisiu prie to, kad balti šešėliai - būtiniausias naujas atributas mano kosmetinėje! Jis labai subtiliai padeda apgauti žmones, kad esu žvalesnė nei išties jaučiuosi. Akys atrodo pailsėjusios ir gaivios. Be to, kadangi tai tėra viena spalva, lengviau nei lengva ją tiesiog užtepti ant viso voko ir šiek tiek į vidinius akių kampučius. Geriausia, kad jeigu po darbo turiu planų, ryte uždėtas baltas šešėlis, tampa puikiu pagrindu, kai vakare noriu šiek tiek patamsinti voko raukšlę ir išorinius akių kampučius. Pastebėjau, kad nuo tada kai įsigyjau Douglas baltą šešėlį (spalva Nr.1), tik juos ir tenaudoju. Spalva, vos blizgi, tikrai ne matinė, tačiau blizgutis labai subtilus ir vos pastebimas, labiau primena žvilgesį ar spindesį nei blizgėjimą. Tiesa, galbūt pigmentacija ir galėtų būti geresnė, nes mano turima spalva - labiau neutrali balta nei akinančio sniego baltumo. Tačiau jei norisi didesnio intensyvumo tiesiog sudrėkinu šepetėlį ir šis paima daugiau pigmento. Nors su šešėliu tenka šiek tiek pažaisti, kol išgaunu norimą variantą, o truputis šešėlio nubyra ir po paakiais, nesiskundžiu, nes jis suteikia tokį efektą, kokio ir ieškojau - natūralų. Kadangi turiu riebią odą, nenaudoju jokių šešėlių be šešėlių pagrindo, tačiau su juo, Douglas šešėlis be priekaištų išsilaiko visą darbo dieną. 
Kiekis nemažas, kaina vidutiniška (būčiau labiau patenkinta, jei būtų dar keliais eurais mažesnė), kokybė - tikrai atitinka kainą. O derinant jį su švelniai rausvais skaistalai bei natūraliai rožinėmis lūpomis - tobulas kasdienis makiažas - garantuotas!

P.S. Tik pažiūrėkite, iš ko šįkart sėmiausi įkvėpimo. Žinoma, kad Pinterest ir gražiosios Cara Delevigne :)

2 comments

  1. Puikus post'as - as irgi megstu lengva makiaza ir balti seseliai taip pat mano triukas norint atrodyti 'gaiviau' :) O kaip zadi dazytis vesuvems? Zadi islaikyti ta naturaluma, kuri, minejai, megsti, ar vis del to bus tas tradicinis 'padumavusiu' akiu makiazas?

    ReplyDelete
    Replies
    1. Ačiū, džiugu skaityti :) Kas liečia vestuves, makiažas bus toks per viduriuką. Tikrai nebus visiškai "natūralus", bet nebus ir klasikinių padūmavusių akių :) Švelnūs makiažai man labai patinka kas dienai, tačiau šventėms esu linkusi rinktis kiek ryškesnius. Be to, švelnus nuotakas įvaizdis man visai ne prie širdies, aš tokia moderni nuotaka labiau arba bent jau save prie tokių priskiriu :D

      Delete

Labai vertinu kiekvieną Jūsų komentarą ir visuomet perskaitau juos visus, tad ačiū, kad komentuojate!

All photos belongs to Fashion Mantra, unless mentioned otherwise. Strictly, no copying allowed. Powered by Blogger.