Skinfood, TonyMoly, Holika Holika, Peripera, Etude house - tai vos porą vardų, gerai žinomų Azijos grožio rinkoje. Man jie - pakankamai šviežia naujiena. Dažnai girdėdavau youtuberes minint vieną ar kitą brandą, kol galiausiai nusprendžiau - atėjo metas paskaityti daugiau ir sužinoti, kuo ir kodėl Azija taip lenkia mūsų Europietiškąją grožio rinką. Žodžių giriančių vieną ar kitą produktą - pilnas internetas, todėl išsirinkti - nelengva. Be to, kiekviena oda skirtinga, tad kas tinka vienam, nebūtinai tiks kitam. Visgi susidariau mini norų sąrašą, o keletą dalykėlių jau ir užsisakiau. Nieko nereikalingo, tik tai ką ir šiaip naudoju, tik šįkart užsimaniau paekspermentuoti ir įsitikinti ar produktai tikrai tokie jau geri, o ir kainos nėra neįkandamos. Kai ką nors, būtinai pasidalinsiu atsiliepimais. Manau ateityje jų rasime ir pas mano brangiąją Kotryną bloge Grožio altorius, mat ši, dabar kaip tik vieši Korėjoje. Na, o kol kas, telieka laukti...

P.S. Prispažinsiu, kad vienas iš faktorių, kuris lėmė mano susidomėjimą korėjietiška kosmetika yra pakuotės... Absurdiška, bet jos tokios traukiančios akį, nematytos ir nerealiai mielos! Neįmanoma atsilaikyti, chi chi :)

4 comments

 1. geras aš irgi dabar "pasinešus" ant Korėjietiškos kosmetikos! Ir nesidrovėk, man su pakuotėm lygiai tas pats, tiesiog per daug žavios! Būtinai padaryk įrašą su review kai gausi prekes!

  Violeta
  http://blogbyvioleta.blogspot.lt/

  ReplyDelete
  Replies
  1. Būtinai padarysiu įrašą :) Išties, laukiu kada baigsis mano turimi produktai, kad galėčiau išmėginti skincare plačiau.

   Delete
 2. Ironi6ka, o man kaip tik pakuotės jų labai nepatinka - baisiai daug kičo, nors jiems viskas labai cute atrodo ir kuo mielesnės ir vaikiškesnės, tuo daugiau pasisekimo :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Realiai, jeigu priemonės būtų ne drugstore lygio ir kainuotų gerokai daugiau ir aš nenorėčiau tokių vaikiškų pakuočių, bet kai moki iki 10 eurų, tai miela pakuotė tampa pliusu :D Laukiu nesulaukiu savo zuikučio lūpų blizgio! Papuoš rankinę :)

   Delete

Labai vertinu kiekvieną Jūsų komentarą ir visuomet perskaitau juos visus, tad ačiū, kad komentuojate!

All photos belongs to Fashion Mantra, unless mentioned otherwise. Strictly, no copying allowed. Powered by Blogger.