Jau kurį laiką staliuką kambaryje puošia nemaža kolekcija vestuvinių žurnalų, mėgstamiausius mados tinklaraščius bei puslapius pakeitė vestuviniai blogai, mintys apie vestuves vis kirba galvoje, o vienos idėjos nuolat keičia kitas... Kai nusibosta, padarau pertrauką, atsikvėpiu ir šviežiai pažiūriu į situaciją, nepamiršdama auksinės taisyklės, kad mažiau visada yra daugiau.
Kadangi esu viena laimingųjų, kuri skaitė trijų šalių vestuvinius žurnalus, įskaitant tokius, kaip Vogue ir Elle Sposa, Sposa Moderna, visus lietuviško žurnalo Vestuvės numerius, varčiau ir Brides bei You&Your Wedding ir dar daugybė kitų. Pirmiausia, prieš perkant vestuvinį žurnalą, reikėtų išsiaiškinti ką jame norėtumėte matyti: pvz. Elle, Vogue Sposa - tinkami įkvėpimui, bet juos nėra realių vestuvių pavyzdžių. Tuo tarpu, lietuviškame Vestuvės pagrindiniu įkvėpimo šaltiniu ir tampa realių žmonių vestuviniai pasakojimai.Be to, labai naudinga, kad kiekvienos istorijos gale, surašyti visi paslaugų tiekėjai, tad jeigu pamatėte patinkantį tortą, straipsnio gale rasite ir to šedevro autorių. Jei reikėtų išsirinkti tik vieną žurnalą, kuris patiko labiausiai, nesuabejodama atsakyčiau, jog tai Elle Sposa. Turbūt tai kone vienintelis žurnalas, kurį perskaitau nuo viršelio iki viršelio.  Ar tikrai verta pirkti visus šiuos žurnalus? TAIP! Galbūt ne tiek daug, tačiau žurnalai,  suteikė man daug gerų emocijų, įkvėpimo ir įgyjo sentimentalią vertę. Galbūt žurnalai ir nėra pats būtiniausias atributas, bet jei galite sau tai leisti, kodėl gi ne...? 
Kai žurnalų neužtenka, į pagalbą ateina ir vestuviniai tinklaraščiai. Mano mėgstamiausias, kuriame praleidžiu gerokai per daug laiko, Style Me Pretty. Tinklaraštis kupinas idėjų, patarimų, įkvėpimo ir visko visko, apie ką nuotaikai reikėtų žinoti ir jis toks beprotiškai estetiškas, kad visad prarandu laiko nuovoką į jį užsukus. Kitas lietuviškas puslapis, stebinantis straipsniais bei jų kokybe - Apievestuves.lt. Bei dar keletas puslapių vertų Jūsų laiko bei dėmesio: Wedding Chicks, Brides, Green wedding shoes. Verta sekti ir vestuvių planuotojų Facebook profilius - Lapės vestuvėsViktorijos vestuvės bei mano mėgstamiausią Charm&Spells komandą.
Kas liečia knygas, jas turiu tik dvi. Ir manau, jos vertos atskiro, išsamaus įrašo... Beje, bent jau Nuotakos biblija, tikrai sulauks aptarimo, skirto tik jai.

P.S. Tik dabar pastebėjau, kokie suskaityti žurnalai atrodo! Tik dar vienas įrodymas, kokie mylimi ir naudingi jie yra, chi chi :) 

7 comments

 1. nice
  new post;
  http://melodyjacob1.blogspot.com/2015/11/fall-favorite-lace-up.html

  ReplyDelete
 2. Aš kažkaip apseinu tik su lietuvišku "Vestuvės" žurnalu. Dar turiu leidinį "Tekėk už manęs" tačiau jį tik perverčiau. Na dar idėju semiuosi iš Facebooke esančių vestuvių puslapių:) Kažkaip užtenka info, kol dar neturim nieko rimtai nusprendę... :) O kaip Jums sekasi ruoštis šventei, jau viską susiorganizavot?:))

  http://z-blogas.blogspot.lt/ ;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tekėk už manęs man pasirodė nelabai vykęs leidinys:/ :) Vestuvės žymiai geresnis, tik tiek, kad išeina labai pavėluotai, t.y. jau dabar turėtų lentynose puikuotis žiemos numeris, tačiau jis dar tik pakeliui :)
   Mes jau svarbiausius taškus susidėlioję, liko smulkmenos :) Ir yra dalykų, kuriuos tik po naujųjų užsakinėsim, bet šiaip daugmaž jau viskas apgalvota, sudėliota ir užsakyta :))

   Delete
  2. Na taip, tikrai galėtų anksčiau..:) Šaunuoliai! O kuriame mieste darysit?:))

   Delete
  3. Neišduosi, brangioji dar!:* tyliai džiaugiamės savo sprendimu, nesinori kažkaip dalintis dar.. :}

   Delete
 3. Šaunuoliai, pateikėte daug naudingos ir aktualios informacijos. mano portale www.fotogidas.lt irgi stengiuosi rašyti straipsnius, temas apie vestuvių fotografiją. http://www.fotogidas.lt/vestuviu-fotografai/blogas/
  Tikiuosi tai žmonėms aktualu ir bus naudinga savo vestuvėms

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ačiū, būtinai užsuksiu pasižvalgyti :)

   Delete

Labai vertinu kiekvieną Jūsų komentarą ir visuomet perskaitau juos visus, tad ačiū, kad komentuojate!

All photos belongs to Fashion Mantra, unless mentioned otherwise. Strictly, no copying allowed. Powered by Blogger.