Spalva 007 tender rose


Kompaktinė pudra - ypač reikalingas daiktas, jeigu esate riebios ar mišrios odos savininkė (visai kaip aš). Nors geriau pagalvojus, kompaktinė pudra reikalinga kiekvienai, nes tai paskutinysis žingsnis užtvirtinantis makiažą ir neleidžiantis jam dienos bėgyje paslaptingai išgaruoti. Šiuo metu praktikuoju ir kiek kitokį šios pudros naudojimą - ryte tiesiog praleidžiu skystus makiažo pagrindus ir pereinu tiesiai prie mažo stebuklo - PUPA Like a doll kompaktinės pudros.

Dėka sferinių pudrų ir mineralinių pigmentų kombinacijos, šis produktas it koks fotošopas realiame gyvenime, užblurina visus netobulumus ir oda liekai tobulai matinė. Tiesa, keista, bet nors ir yra matomas matinis efektas, oda vis tiek išlieka gaivi ir kone švytinti. Pudra itin lengvos, šilkinės tekstūros, todėl ant odos praktiškai nematoma, bet savo darbą atlieka su kaupu, nes suteikia maždaug vidutinį maskavimą. Ir, mano džiaugsmui, pudra ant odos, be problemų išsilaiko visą darbo dieną! Todėl mažytis triukas, kuris pastaruoju metu man labai pasiteisino - geriau maskuojantis concealeris + kompaktinė pudra. Rezultatas? Odos tonas sulygintas, užmaskuoti visi negerumai, tačiau veidas atrodo kaip my skin but better. Didelis pliusas, mano akimis, tai, kad ji bekvapė, todėl atsiranda visiškai minimali rizika alergijoms. O apsauginis SPF 15 filtras, žiemai pats tas (taip, SPF būtina naudoti ir žiemą). Todėl jeigu kartais pamirštu užsitepti įprastinį SPF, juo pasirūpina ne kas kitas, o kompaktinė pudra... Ir kas galėjo pagalvoti?
Pudra tokia gera, kad dienos eigoje ja pasinaudoju tik kartą, ryte namuose. Nemėgstu taisyti savo makiažo dienos eigoje ir jeigu jį taisyti reikia, kitąkart produkto, kuris neatlaiko visos dienos, tikrai nebesirinksiu (ech, tas nelemtas mano išrankumas!). Atspalvių pasirinkimas, kaip Lietuvoje, gana neblogas, parduotuvėse jų net 9, todėl kiekviena tikrai ras savajį. Tik būkite atidžios, nes aš turiu spalvą 007 tender rose, tačiau ji, priešingai nei diktuoja pavadinimas, turi geltoną, o ne rausvą atspalvį. Taip pat, kaip ir visi PUPA produktai, taip ir šis yra nekemšantis porų, be kvapų, aliejų, parabenų. Tinka ir ypač jautriai odai.
Deja, didžiausias minusas yra pudros pakuotė... Nors pradžioje sidabro spalvos dangtelis atrodo tikrai dailiai, po savaitės rankinuke, dangtelį puošė suraižymai ir nusitrynimai. Visgi tai minusas, kuris yra toks nereikšmingas, kad nepaisant jo, aš tiesiog toliau naudojų pudrą ir nesiruošiu jos keisti jokia kita! Ji pralenkė ir mano pamėgtą Rimmel Stay Matte bei išsikovojo vietą mano kosmetinėje ir širdyje (itin dramatiškas išsireiškimas). Ar rekomenduočiau? Tikrai taip!

4 comments

 1. Looks nice :)
  BLOG M&MFASHIONBITES : http://mmfashionbites.blogspot.gr/
  Maria V.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Thank you, inded it does! It's an amazing product :)

   Delete
 2. Man ši irgi viena geresnių drugstore kategorijoje :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tikrai taip :) ir gerokai atsiplešia nuo kitų, nes pvz. Rimmel Stay Matte lyginant su Pupa - žymiai prastesnė!

   Delete

Labai vertinu kiekvieną Jūsų komentarą ir visuomet perskaitau juos visus, tad ačiū, kad komentuojate!

All photos belongs to Fashion Mantra, unless mentioned otherwise. Strictly, no copying allowed. Powered by Blogger.