*PR sample

Neveltui yra sakoma, kad visos galimybės ateina pas žmogų reikiamu metu. Prieš keletą savaičių turėjau tikrą odos katastrofą, alerginė reakcija, taip išdžiovino veido odą, kad turėjau kone visas įmanomas odos problemas, vienu metu. Vieną rytą netikėtai radau pranešimą apie siuntinį, pašte gulintį jau mėnesį, o jį atsiėmusi radau šiuos du gaminius iš Skincode. Paskaičiusi kam jie skirti - šyptelėjau ir pagalvojau, kad turbūt nėra geresnio meto išmėginti juos, nei dabar.
Skincode – unikali, šveicariškai precizikai atstovaujanti kosmetikos gamintoja, kuri siekia pasirūpinti odos grožio ir sveikatingumu. Šio tikslo Skincode siekia kurdama odos priežiūros priemones be dažiklių, konservantų, kvapiųjų ir gyvūninės kilmės medžiagų.  Į mano rankas (ir akiratį) pakliuvo du šios novatoriškos įmonės gaminiai: Skincode cellular power koncentratas ir  Skincode 24h de-stress comfort balm kremas.
Skincode cellular power koncentratas pasižymi stipriu ir efektyviu ląstelių atsinaujinimą skatinančiu poveikiu, sudėtyje esantis vitaminas C skaistina, skatina kolageno gamybą bei saugo odą nuo žalingo aplinkos poveikio. Na, bent jau taip teigia aprašymas, o mano nuomone šis koncentratas tikra drėkinimo bomba! Jis tikrai padeda sutvarkyti bet kokias veido problemas, nes po savaitės naudojimo, jaučiau odos būklės pagerėjimą - tempimo jausmo nebeliko, o tekstūra buvo kur kas lygesnė. Nors serumą yra rekomenduojama naudoti kursais nuo 6 iki 8 savaičių, aš jį naudoju tuomet, kai matau, kad odai kažko trūksta. Tačiau atvirai sakau, kad nepastebėjau jokio veido paskaistėjimo, kurį žada gamintojas. Galbūt, todėl, kad naudoju kitą, efektyvų gaminį su vitaminu C, kuris tikrai veikia, todėl šis manęs tiesiog nesužavėjo. Kalbant apie kainą - ji labai (tikrai labai) aukšta. Bet odos priežiūros priemonės yra vienintelė sritis, kurioje leidžiu sau paišlaidauti ir. Kas iš tos kosmetikos, jeigu oda negraži be jos? Mano tikslas, turėti gražią odą be kosmetikos pagalbos. Ar verta? Manau, kad taip. Tiesa, pabaigusi tikrai nepulsiu pirkti antros pakuotės, bet tik todėl, kad esu dar jauna, o šis koncentratas idealiai tinka šiek tiek brandesnei odai.
Jeigu sekate mano blogą jau kurį laiką, žinote, kaip aš myliu daugiafunkcines priemones, todėl daugiafunkcinis Skincode 24h de-stress comfort balm kremas - idealus ir nuo pat tada kai jį gavau, jis apsigyveno rankinėje. Kodėl? Nes jis geriausias draugas visose gyvenimiškose situacijose! Rankoms, lūpoms, veidui... Nesvarbu, tai saulė ar vėjas paveikia odą,  jei tik prisireikia, jis man visuomet po ranka. Be to, jis man pasirodė begalo panašus į garsųjų Elizabeth Arden Eight Hour kremą. O jei šone paliksime jo genialų funkcionalumą, kremas - intensyviai drėkina, ramina ir tinka ypač jautriai odai, dėl sudėtyje esančių veikliųjų antialerginių medžiagų. Kartais tepuosi kremu vakare, kartais ryte. Nepasakyčiau, kad šis kremas - visiška būtinybė kasdienėje veido priežiūrioje, bet jis tapo tikra būtinybė mano rankinėje ar kelionių metu. Man labai patinka!

P.S. Skincode gaminių galite įsigyti Kosmada arba Kristiana parduotuvėse.
P.P.S. Kad jau prakalbome apie rankinės turinį, galbūt vertėtų šią temą pratęsti? Chi chi, užsirašiau, tikiuosi, nepamiršiu :)

2 comments

Labai vertinu kiekvieną Jūsų komentarą ir visuomet perskaitau juos visus, tad ačiū, kad komentuojate!

All photos belongs to Fashion Mantra, unless mentioned otherwise. Strictly, no copying allowed. Powered by Blogger.