*PR mėginys; spalva 001 Classic Allure 

Pačiu laiku, prieš visus kalėdinius vakarėlius, mane pasiekė ideali šventinė, limituoto leidimo, tiesiog nuostabi šešėlių paletė! Keturi atspalviai idealiai tiks tiek dieniniam, tiek vakariniam makiažui. Visos spalvos stipriai pigmentuotos, tačiau tuo pačiu, labai lengvai sklaidosi. Patys šešėliai minkšti ir begalo švelnūs, o tekstūra primena šilką. Kone geriausia jų savybė, mano akimis, jie visiškai nebyra! Todėl akis drąsiai galima dažyti net ir po to, kai veidas jau pilnai baigtas (t.y. uždėtas makiažo gruntas, pagrindas ir t.t.). Be to, šešėlių išsilaikymas - nepriekaištingas, po darbo dienos, spalvos vis dar dailiai puošė akių vokus, tad kalėdiniai vakarėliai tikrai netaps jiems iššūkis. Pasak gamintojo, keturių spalvų šešėlių paletėje rasite itin švelnios tekstūros kreminius-pudrinius šešėlius, kurie sujungia kompaktinių šešėlių spalvos sodrumą su kreminių šešėlių švelnumu ir minkštumu.
Mano dažniausiai naudojamos spalvos - dvi viršutinės, nes tokie auksiniai atspalviai tiesiog pabrėžia mėlynų akių grožį, o kitu du atspalviai labiau tinkami vakariniam makiažui, kuris reikalauja šiek tiek daugiau laiko ir pastangų. Tiesa, paletė patiks ne visoms, nes visos spalvos blizgios, trečioji netgi turi metalinio spindesio, tad pasigedau nors vienos matinės spalvos, su kuria galėčiau padaryti lengvą spalvų perėjimą. Aš asmeniškai nemėgstu matinių šešėlių, nes jų duodamas efektas man primena dead-girl-look, o nors šiek tiek blizgantys sukuria didesnių, atviresnių akių įspūdį.
Kaip visuomet, PUPA maloniai stebina savo produktų kokybe, o ši naujoji paletė tikrai gyvens mano kosmetinėje ir po šventinio laikotarpio. Tad jei patiko spalvos, paskubėkite ją įsigyti, nes po švenčių ji tiesiog bus išimta iš prekybos. Nepraleiskite progos per šias šventes sublizgėti!

6 comments

 1. looks so pretty

  http://sbr-fashion-fashion.blogspot.com/

  ReplyDelete
  Replies
  1. It really is absolutely beautiful! Thinking of doing some kind of make up tutorial post with this :)

   Delete
 2. geras, dar negirdėjau, kad kažkam neaptiktų matte šešėliai:) gal galėtum išduoti paslaptį kaip susisieki (ar su tavim susisiekia) su įvairiom kosmetikos įmonėm?:)

  Violeta, http://blogbyvioleta.blogspot.lt/

  ReplyDelete
  Replies
  1. Matiniai man patinka tik spalvų suliejimui ar perėjimams, bet vieni jie man labai netinka... O kai netinka tai ir nepatinka :D Kas liečia dėl PR pavyzdžių/gaminių, tai kompanijos pačios susisiekia, kas yra labai malonu ir paglosto savimeilę!:)

   Delete
  2. Geras! Man tai vis dar nedrąsu kažkodėl su blizgiais dažytis, tai kolkas prie matinių apsistoju..:) geras, labai smagu, kad parodo tokią iniciatyvą! sėkmės ir toliau:)

   Violeta, http://blogbyvioleta.blogspot.lt/

   Delete
  3. O man tas pats su matiniais! :) Ačiū labai, tokiems dalykams reikia įdirbio ir laiko ir viskas prasideda savaime :) Ačiū, kad užsukai ir sėkmės ir tau!

   Delete

Labai vertinu kiekvieną Jūsų komentarą ir visuomet perskaitau juos visus, tad ačiū, kad komentuojate!

All photos belongs to Fashion Mantra, unless mentioned otherwise. Strictly, no copying allowed. Powered by Blogger.