Šiuo periodu man labiausiai patinka skaityti įrašus susijusius su žiema ir šventėmis. Jie visi tokie mieli ir skleiste skleidžia šventinę dvasią! Šįkart, vėl gi, kiek neįprastas, bet smagus įrašas žiemine tematika. Gero skaitymo (ir žiūrėjimo) :)

Mėgstamiausias žiemiškas maistas, skanėstas: kadangi negaliu pakęsti mandarinų ir apelsinų kvapo... Sunku pasakyti. Šiaip neturiu kažko, ką mėgstu labiausiai būtent žiemą. Bet jeigu reikia rinktis, renkuosi imbierinius sausainius! Šiuos dariau pati, todėl gal jie ir neatrodo itin patraukliai, bet skonis tikrai atpirko išvaizdą.

Mėgstamiausias žiemiškas gėrimas: arbata su obuoliais ir cinamonu arba karštas vynas... Abeji ypač gelbėja lauke, kuomet temperatūra nukrenta žemiau 0. O ir kalėdinių mugių, be puodelio karšto vyno neįsivaizduoju.

Mylimiausias žiemos aksesuaras: labiausiai mylėjau vilnones H&M pirštines, siuvinėtas kristalais, tačiau mano nelaimei, jos suplyšo, o kitų tokių gražių (ir šiltų) dar neradau... Tačiau labai myliu savo gimtadienio dovaną - milžinišką pilką šaliką.

Dažniausiai dėvimas rūbas žiemą: visiškai paprastas UCB vilnonis pilkas megztukas. Negana to, kad jis beprotiškai šiltas, dar jis dera visur ir prie visko.

Mėgstamiausias žiemiškas nagų lakas: neseniai vėl pradėjau darytis gelinį lakavimą, todėl mėgstamiausio kaip ir neturiu, bet mylimiausias paprastas (ne gelinis) lakas šiuo metu - Prestige Wonder Gloss, spalva nr.72 Tabou. Tai fantastiška mėlyna spalva, kuri nuostabiai derės su blizgučiais, šventiniu laikotarpiu.

Mėgstamiausias žiemiškas lūpdažis: be jokios abejonės - Pupa I'm mat lūpų fluidas! Spalvos išsirinkti negaliu, nes patinka visos, kurias turiu.

Mėgstamiausias žiemiškas kvapas: Trussardi Delicate Rose. Nors kvapas ir lengvas, bet Trussardi kvepalai labai gražiai atsiskleidžia ant mano odos. Paskutinės natos, visuomet kvepia fantastiškai... Apie kveplus plačiau galite paskaityti ČIA.

Mylimiausia kalėdinė daina: be abejonių Elvis Presley arba Frank Sinatra atliekama daina "White Christmas"! Nėra nieko žiemiškesnio už šią dainą... 
Mėgstamiausias žiemiškas filmas: Kalėdų giesmė (Christmas Carol), įgarsintas Džimo Kerio. Nuostabiai nupieštas filmukas, persismelkęs Kalėdų dvasia. Galėčiau žiūrėti ir žiūrėti!
Mėgstamiausia kalėdinė dekoracija: kalėdinės lemputės ant veidrodžio ir savos gamybos advento vainikas, apie kurį rašiau čia. Šviečianti girlianda sukuria šventišką ir jaukią atmosferą, manau, kad manoji ant veidrodžio apsigyvens ir ilgesniam laikui...

Gražiausias atsiminimas, susijęs su žiema: prieš maždaug 4 metus, Romoje pirmąkart per 10 metų prisnigo tiek, kad sniegas nenutirpo dar visą savaitę. Nors gyvenimas tuo tarpu buvo beveik sustojęs ir aplink tvyrojo lengva panika, tačiau Koliziejus apgaubtas sniegu, nuo sniego lūžtančios palmių šakos ar apsnigti apelsinai ant medžių paliko neišdildomą įspūdį. Buvo nuostabu mėgautis neįprastais vaizdais su mylimuoju.

Ko labiausiai noriu Kalėdoms šiais metais: kvepalų, naujos rankinės ir daug šiltų akimirkų. Rankinę jau gavau, chichi! Neabejoju ir dėl šiltų, nepamirštamų akimirkų, o visa kita - tik daiktai :)

Mano Kalėdiniai planai šiemet: praėjusiais metais Kalėdas sutikome Florencijoje, šįkart jas sutiksime Budapešte! Keliauti kalėdiniu laikotarpiu nerealiai smagu, nes pamatai visai kitokią miesto dvasią, nebėra tiek turistų, žmonės niekur nebeskuba, miestas papuoštas, kaip pasakoje, ramu ir begalo gražu... Be to, išduosiu paslaptį, kad per Kalėdas net ir patys geriausi viešbučiai taiko dideles (kai sakau dideles, omeny turiu labai dideles) nuolaidas!

Ir visus visus, kurie nori pasidalinti savo žiemiškomis mintimis, kviečiu prisijungti prie šio TAG ir sukurpti įrašus, kad aš, ir kiti švenčių fanatikai, turėtų ką skaityti! bučkis

6 comments

 1. O man tobulos Kalėdos tai namuose su šeima, ne įsivaizduoju Kalėdų kažkur kitur :) Bet linkiu jums gražiu švenčių ir laukiu akimirkų iš jų! :) O rankinė, tai tikras lobis manau!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Taip, čia kiekvienam kitaip:) Mes jau gerus keturis metus neturėjom galimybės švęsti Lietuvoje, todėl viskas kiek apsivertė, bet svarbiausia, kad su mylimuoju, nes jis - didžiausias mano turtas ir šeima. Ir tau gražių bei jaukių švenčių! :*

   Delete
 2. Replies
  1. ačiū, mieloji :) Retai tokius darau, bet šis labai patiko ir man pačiai :)

   Delete
 3. Koks jaukus įrašas, Milda! Pajutau neapsakomą Kalėdinę dvasią jame. Labai sveikinu dėl švenčių tokiam nuostabiam mieste ir pasakysiu - tokią tašę ir aš mielai iš senelio priglausčiau :) Gražių švenčių!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ačiū, brangioji! :* Šiemet ir aš ypatingai jutau kalėdinę dvasią, tai, matyt, ir įraše todėl labai jautėsi :) Tikiuos, kad ir tavo šventės buvo labai gražios! bučkis :*

   Delete

Labai vertinu kiekvieną Jūsų komentarą ir visuomet perskaitau juos visus, tad ačiū, kad komentuojate!

All photos belongs to Fashion Mantra, unless mentioned otherwise. Strictly, no copying allowed. Powered by Blogger.