Mano mažytė kalėdinė tradicija - Kalėdų laukimą pradėti advento vainiko gamyba, gyvuoja jau 6 metus. Gruodis visuomet prasideda tūkstančiu eglės spyglių ant žemės, Elvio Preslio kalėdinėmis dainomis (jos mano mėgstamiausios) ir nusiteikimu papuošti namus kažkuo gyvu ir kažkuo rankų darbo. Tad gerai apgenėjus eglutę sode, kibau į darbus... Nors vainikas puošia namus jau savaitę, tik dabar prisiruošiau įkelti čia nuotraukas. Vis lekiu lekiu, o gyvenimas ėmė ir pats mane sustabdė, nes šią savaitę leidžiu namuose su gipsu ant kojos. Bet įrašas ne apie gipsą, o apie tai, kad kalėdinę dvasią įnešti į namus nėra taip ir sunku. Gal manasis vainikas nėra tobulas, bet jis beprotiškai mielas širdžiai ir, svarbiausia, padarytas pačios rankomis! 

P.S. Žinau, kad žvakės per nuotraukas atrodo net labai kreivos, nors realiai to nesimato, tad kaltinu šiuolaikinę techniką, nes tai tikrai kažkokia optinė apgaulė :))

2 comments

  1. Koks nuostabus vainikas! As dar truputi palauksiu, nes pernai iki Kaledu neatlaike nubyrejo spygliai manajam :D

    ReplyDelete
    Replies
    1. Ačiū, mieloji!:* Paprastas, bet labai labai mielas širdžiai :) Aš vis vandenuku papurškiu ir stengiuosi jo nejudinti, bet po Kūčių vakaro, jis taip pat jau praktiškai nebeturi spygliukų :D

      Delete

Labai vertinu kiekvieną Jūsų komentarą ir visuomet perskaitau juos visus, tad ačiū, kad komentuojate!

All photos belongs to Fashion Mantra, unless mentioned otherwise. Strictly, no copying allowed. Powered by Blogger.