Giftguide/wishlist
Šiemet, kaip niekada, laukiu švenčių, bet tuo pat metu, buvau visiškai praradus įkvėpimą kalėdinių įrašų tematika, ypač ruošiant dovanų gidą. Sunku kasmet pasiūlyti kažką naujo/nematyto/negirdėto. Be to, kiekvienas žmogus toks skirtingas, kad tie dovanų gidai, kartais visai praranda savo prasmę... Šįkart nusprendžiau padaryti dovanų gidą ir norų sąraše viename įraše. Ilgai galvojau, ką jame dėti ir net pati nepajutau, kaip susidėliojo šis koliažas, kuriame karaliauja odos gaminiai - užrašų knygelė, kortelių dėklas, odinės pirštinės, raktų pakabukas, paso dėkliukas - tai daiktai, kurie norisi, kad būtų kokybiški, tačiau jiems velniškai gaila pinigų... Todėl jie - tobula dovana. Arba bent jau tobula dovana man. Visuomet tinkamos dovanos - gera kvapni žvakė ar namų kvapiklis, vyno taurės ar gražus paveikslas/drobė, namų interjerui pagyvinti. Kvepalai, auskarai, veidrodėlis, lūpų balzamas su spalva - gana standartinės idėjos, bet paieškojus įdomesnio varianto ar tiesiog išradingiau juos supakavus, net ir pastarosios tampa visai neprastos.
Visgi, norėjau pasakyti, kad ne kainose ar daiktuose slypi Kalėdų esmė. Pasistenkite patys pagaminti, sukurti kažką iš širdies ir tai bus pati idealiausia dovana. Galvokite apie kitą žmogų, skirkite tam laiko ir dovanos idėja pati ateis jums į mintis. Kaina tikrai nėra pagrindinis kriterijus vertinant, perkant, gaunant dovanas, tai dėmesys tampa esminiu ir labiausiai vertinamu objektu.

4 comments

 1. Puikus postas! Ir pastebėjau, kad blogas labai atgijęs, šaunuolė:*

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ačiū, mieloji :* Pastarosiom savaitėm, radau daug įkvėpimo blogui :) Ir daug mielų laiškų, kurie stumia pirmyn. Be to, susidėliojau viską rodos taip, kad nuolat pildyčiau ir neapleisčiau daugiau:)

   Delete
 2. Replies
  1. Daugiau svajonių, nei dovanų :D Šiemet kažkaip išvis buvo sunku sugalvoti, ko noriu :) Bet jau pirmadienį, viena dovanų turėtų pasiekti mane, oi, laukiu nesulaukiu :D

   Delete

Labai vertinu kiekvieną Jūsų komentarą ir visuomet perskaitau juos visus, tad ačiū, kad komentuojate!

All photos belongs to Fashion Mantra, unless mentioned otherwise. Strictly, no copying allowed. Powered by Blogger.