Savaitė pralėkė akimirksiu, net nepastebėjau, kaip dienos keitė vieną kitą ir tik penktadienį po darbų, atsikvėpiau ir supratau, kad pagaliau man prasidėjo atostogos! Tuo tarpu šeštadienį nebuvo nei laisvos sekundės, visą dieną paskyrėmė susitikimams su vestuvinių paslaugų tiekėjais, nors jau seniai turime juos išsirinkę ir pasirašę sutartis, tokie vizitai padeda geriau pažinti žmones. Bet turbūt vienas nerealiausių dalykų, per visą šitą chaosą, kažkokiu stebuklingu būdu, Vilniuje, Akropolyje, radau savo išsvajotus vestuvinius auskarus, kurie išparduoti visoje Europoje... Po pusmesčio dvejonių ir nusivylimo, kai jau nebeturėjau vilties, viena vienintelė pora laukė manęs. Iš džiaugsmo parduotuvėje net spygtelėjau, kai maloni asistentė pasakė, kad šie auskarai vis dar čia! Sunku paaiškinti, tačiau esu didelė perfekcionistė, tam tikrais klausimais. Ypač tais, kurie liečia vestuves, nes viskas turi būti būtent taip, kaip noriu aš ir niekaip kitaip. Tad, galima sakyti, jog gavau dar vieną visiškai nerealią ir netikėta kalėdinę dovaną. Hoorey!
Mūsų dovanos jau supakuotos, daiktų sąrašas kelionei jau nugulė popieriuje, o kalėdinis vakarėlis darbe - jau rytoj. Nežinau, kiek įrašų atsidurs bloge ateinančią savaitę, kol būsiu išvykus, bet kaip ir žadėjau, bent du įrašai - tai tikrai. Lieka vos kelios dienos iki Kalėdų, tad džiaugiuos, kad visi darbai baigti ir dabar galiu mėgautis ramybe ir akimirkomis su šeima. O jums linkiu geros artėjančios savaitės, brangieji!

P.S. Pačiame viršuje, kairiausioje nuotraukoje - mano išsiųsti kalėdiniai atvirlaiškiai! Visi tokie nerealiai gražūs, į juos žiūrėdama nuolat šypsojausi, tad tikiuosi, kad šypsosies ir tie, kurie juos gaus :)
P.P.S. Visai netikėtai priglaudžiau naują bėžinį (kaip juokingai skamba) paltuką. Ech, gerai, kad man kaip tik reikėjo naujo... Tikra tiesa, kad geriausia neieškoti ir tuomet rasi!

4 comments

 1. Paltukas nuostabus! O atvirukų mielumas :)) Visi tokie Kalėdiški :) Kaip man prisėdus prie kompiuterio matyti naują tavo įrašą, dažniausiai žinau ka veiksiu sedėdama prie jo su kavos puodeliu :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ačiū, Aurelija! :* Visi atvirukai iš niekorimto.lt, manau, kad jie turi vienus gražiausių atvirukų apskritai. Ir labai džiaugiuosi, kad vis dar patinka mano įrašai!bučkis

   Delete
 2. Milda, puikus sventinis irasas:) kur pirkote paltuka? Labai grazus!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ačiū!Paltukas, kad ir kaip keista, iš H&M, pirkau jį dar su 50% nuolaida. Čia tas atvejis, kai kokybė atitiko kainą. Bet šiaip paltukas, labai neprastas:)

   Delete

Labai vertinu kiekvieną Jūsų komentarą ir visuomet perskaitau juos visus, tad ačiū, kad komentuojate!

All photos belongs to Fashion Mantra, unless mentioned otherwise. Strictly, no copying allowed. Powered by Blogger.