Naudotos priemonės: 
PUPA Made to last makiažo pagrindas (spalva 020);
Artdeco Nr.37 skaistalai;
PUPA Stay gold šviesą atspindinti priemonė;
Catrice antakių žėlė;
Make up Revolution Iconic 3 šešėlių paletė;
Clinique Chubby stick intense, spalva grandest grape;
PUPA Ultraflex blakstienų tušas.

Pirmas tokio tipo įrašas mano tinklaraštyje. Labai norėjau jį paleisti prieš šventes, bet pažiūrėjus nuotraukas - pradėjau abejoti. Supratau, kodėl taip mėgstu minimalų (t.y. nereikalaujantį daug pastangų) makiažą, o gi todėl, kad makiažas ant manęs - sunkiai matomas, nebent naudoju jo daug, bet tuomet jaučiuosi ne savimi...  Grįžtant prie įrašo, šventėms rinksiuosi arba klasikinį auksinį akių makiažą ir prie jo derinsiu raudonas lūpas ar kitą, kiek modernesnį variantą, su purpurinėmis lūpomis bei švelnių rausvų tonų šešėliais. Svarbiausias akcentas - nepriekaištinga ir švytinti oda, todėl hihglighteris tampa būtiniausia priemone mano kosmetinėje, šventiniu laikotarpiu. Kadangi makiažus fotografavau vieną po kito, nedariau ir akių pravedimo, nes mano turimas ir mylimas Benefit Push Up laineris, tikra rakštis vienoje vietoje, kai reikia jį nuvalyti. Tačiau Kalėdų dienai, būtinai pasidarysiu ir jį. Nors šventinis makiažas - gali būti ir kiek ryškesnis, tačiau aš labiau linkusi eksperimentuoti tik per naujuosius metus, kuomet į makiažą įtraukiu ir dar dramatiškesnes spalvas. O kaip žadate dažytis Jūs? Pasidalinkite idėjomis!

Naudotos priemonės:
PUPA Made to last makiažo pagrindas (spalva 020);
Artdeco Nr.37 skaistalai;
PUPA Stay gold šviesą atspindinti priemonė;
Catrice antakių želė;
PUPA Stay gold akių šešėlių paletė;
PUPA Ultraflex blakstienų tušas;
PUPA I'm mat lūpų fluidas, spalva nr. 50.

P.S. Fashion mantra Facebook paskyroje, vis dar vyksta kalėdinis konkursas, kurio metu galite laimėti stilingą 2016 metų darbo knygą iš This&That bei kitų mielų smulkmenų. Plačiau apie prizus ir dalyvavimą rasite ČIA.
P.P.S. Tikrai nesu jokia makiažo meistrė ar diva ir nedarau makiažo pagal šabloną, darau makiažą taip, kaip patinka man. Todėl galbūt kažkam jis atrodys klaikus, kažkam - kaip tik jų skonio. Svarbiausia suprasti, kad tai, kaip dažausi tinka ir patinka man. Bet patarimai, kaip pagerinti mano techniką - labai laukiami!

2 comments

 1. Ar man atrodo, ar pasikeitė rinklaraščio dizainas? :) Kažkas labai labai gerai žiūrisi :) Super :) Ir makiažai labai dailūs, purpurinis labai "mildiškas" :) O aš tikriausiai be makiažo šventes galėsiu praleisti šiais metais :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Purpurinis ir man labai prie širdies! Gaila, kažkaip per nuotraukas neatsiskleidžia šešėliai taip gražiai :(
   Ir dizainas pasikeitė, senokai brandinau idėją, tai pagaliau ji jau gyvuoja, tik tiek, kad dar nebaigta, tai nesiskelbiu per daug :) Tikiuosi, sausį jau viskas veiks pilnu funkcionalumu:) Beje, ačiū :*

   Delete

Labai vertinu kiekvieną Jūsų komentarą ir visuomet perskaitau juos visus, tad ačiū, kad komentuojate!

All photos belongs to Fashion Mantra, unless mentioned otherwise. Strictly, no copying allowed. Powered by Blogger.