Per šventes norisi spindėti - rūbais, manikiūru, iš vidaus, su makiažu ar be jo. Švytinti, skaisti, jaunatviškai atrodanti oda - visų mūsų siekiamybė. Kai grožio rinkoje toks gausus pasirinkimas gaminių, skirtų vienai ar kitai veido problemai prižiūrėti, sunku atrasti kažką, kas tiesiog veidą išlaikytų švytintį ir gaivų. Geriausia priemonė šioje kovoje - produktai su vitaminu C. Vitaminas C yra mėgstamas dėl savo savybių, mažinti odos papilkėjimą, grąžinti sveiką švytėjimą bei jaunatvišką veido spalvą. Be to, vitaminas C padeda pašalinti laisvuosius radikalus (kurie skatina ankstyvą odos senėjimą), skatina kolageno sintezę. Apie vitaminą C prašnekau todėl, kad Sesderma C-vit švytėjimo suteikiantis fluidas, prisotintas antioksidantų ir vitamino C. Fluidas pakankamai brangus, bet labai efektyvus ir visuomet juo pasikliaunu, kai oda atrodo papilkėjusi. Apskritai, Sesderma pavadinčiau savo šių metų atradimu! 
Kita priemonė, kurią rekomenduoju visu 100 procentų - veido kaukė su auksu ir bičių nuodais iš Mitomo. Tai mano mėgstamiausias savaitės ritualas, nes medžiagines kaukes reikia laikyti apie 30 minučių, per kurias aš tiesiog veikiu tai, kam dažniausiai nerandu laiko - skaitau knygas, naršau pinterest, žiūriu serialus, kuriuose esu gerokai atsilikusi. Smagiausia, kad po 30-ties minučių, būnu atsipalaidavusi, pailsėjusi, o oda atrodo gaivi, sudrėkinta ir elastinga. Todėl žinau, kad šventiniu laikotarpiu ši kaukė - nepakeičiama.
Jeigu jaučiu, kad oda atrodo dar nepakankamai švytinti (ypatingai tuomet, kai darausi vakarinį makiažą), griebiuosi nedidelio triuko - naudoju šviesą atspindinčią priemonę. Manoji iš kalėdinės PUPA "Stay gold" kolekcijos. Nors highlighteris labai intensyvus, tačiau jis idealiai tinka šventėms.
O ką rekomenduotumėt Jūs? Visuomet įdomu išgirsti kitų žmonių rekomendacijas.

Post a Comment

Labai vertinu kiekvieną Jūsų komentarą ir visuomet perskaitau juos visus, tad ačiū, kad komentuojate!

All photos belongs to Fashion Mantra, unless mentioned otherwise. Strictly, no copying allowed. Powered by Blogger.