Nivea-after-shave-balm-primer-makiazo-baze

Greičiausiai skaitote naują įrašą ir galvojate, kad antradienis man visai susuko galvą, nes kas galėtų naudoti Nivea losjoną po skutimosi, skirtą vyrams, kaip makiažo bazę? Atsakymas – aš (ir daugelis kitų grožio guru).

Kad ir kaip keistai skambėtų visa ši idėja, geriau pagalvojus, ji tampa net labai logiška. Nivea Men Sensitive Post Shave Balm sudėtyje, kaip trečias ingridientas, puikuojasi glicerinas (kadangi jis yra sąrašo pirmoje dalyje, vadinasi, šios sudedamosios dalies kiekis procentaliai didelis). Glicerinas drėkina odą, užtikrina normalų ląstelių atsinaujinimą ir stiprina apsauginį odos barjerą. Vadinasi, jis ant veidą padengia it plėvele, prie kurios makiažas tiesiog geriau prikimba. Be to, nėra moksliškai įrodyta, kad glicerinas turėtų neigiamą poveikį odai ar  mūsų sveikatai. Kadangi mano pasirinkta versija (gal tiksliau būtų, pasiskolinta iš tėčio) skirta jautriai odai,  balzamas yra be parebenų ir alkoholio. Negana to,  ingridientų sąraše rasime raminančią medžiagą Bisabolol, drėkinantį Vitaminą E bei ramunėlių ekstraktą ir Provitaminą B5, kurie kovoja su sudirgusia oda.

Taigi... Tiesos akimirka. Ar man patiko? Hell, yes! Kad ir kaip kreivai žiūrėčiau į tokius dalykus, visuomet norisi juos išmėginti ir pasidalinti įspūdžiais su Jumis ir toliau skleisti gerą (arba blogą) žodį apie naująjį atradimą. Bet šįkart neradau nei vieno minuso. Makiažo bazė savo darbą atlieka idealiai, net ir ant mano, riebios odos. Kreminį makiažo pagrindą išsklaidyti lengviau, makiažas laikosi ilgiau ir blizgesys pasirodo tik minimalus, bet nevarykim Dievo į medį, nes šis daikčiukas kainuoja vos apie 6 EUR. Testavau šį primerį, keletą savaičių, su didžiausia alergijos baime. Pirmus kartus tepiau nedrąsiai ir laukiau blogiausio. Bet, mano nuostabai, alergijos taip ir neišvydau, o makiažas ir toliau atrodė, kaip ką tik užteptas, net ir po visos darbo dienos. Kvapas juntamas tik tuo metu, kai losjonas yra tepamas ant odos, tad tikrai visą dieną nekvepėsite vyriškai! Naudojimas lygiai toks, kaip ir kitų makiažo bazių: užtepti nedidelį kiekį (konsistencija gana skysta, tad tikrai nepadauginkite), palaukti kol susigers ir toliau gražintis įprastai. Jūs dar čia? Lėkite į tėčių, vyrų ar draugų, grožio kampelius ir pasiskolinkite šį nediduką stebuklą, jei vis dar susiduriate su sunkumais, kaip išlaikyti makiažą vietoje, net ir po ilgos darbo dienos. Ir, jeigu išbandysite, pasidalinkite savo nuomone!x

P.S. Atsiprašau, kad produktas toks labai jau mylėtas ir pakuotė tikrai nekvepia naujumu, bet losjonas, kaip ir minėjau, pasiskolintas iš tėčio!

6 comments

 1. Mane, deja, po jo išberia spuogeliais ant veido :( Irgi esu riebiaodė, tačiau aknės neturiu, veido oda pakankamai lygi, bet po šito daikto, tai beeh :( nors tikrai labai gerai tepasi makiažo pagrindas ant šios ,,bazės“ ir tikrai ilgiau išsilaiko :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aš irgi labai pergyvenau dėl alergijos... Mane dažniausiai po tokių nivea, garnier ir pan. išberia, bet po šito kažkaip nepastebėjau nieko, nors skaičiau, kad būna kitiems. Pasisekė, nes dabar turėsiu dar naudoti, kol baigsis, nors PUPA profesionalus primeris, man vis tiek nepralenkiamas.. nors ir brangesnis :)

   Delete
 2. Toms, kurias beria, gal reikia išsiaiškinti koks ingridientas tai sukelia ir paieškoti alternatyvų be jo! Dažnai renkuosi vyriškus produktus ir aš :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Labai geras patarimas! :) Ech, man, deja, netenka dažnai bandyti vyriškų produktų, nes mylimasis mėgsta išbandyti mano priemones, o ne atvirkščiai :D

   Delete
 3. va cia tai nustebinai ! Reiks ismeginti :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aš ir pati labai nustebus buvau, kai tik pamačiau youtube šį reikalą :)) bet verta išmėginti!

   Delete

Labai vertinu kiekvieną Jūsų komentarą ir visuomet perskaitau juos visus, tad ačiū, kad komentuojate!

All photos belongs to Fashion Mantra, unless mentioned otherwise. Strictly, no copying allowed. Powered by Blogger.