Budapeštas - pats fotogeniškiausias miestas, kokiame esu buvusi! Kiekviena gatvė, kiekvienas kampas priveda prie kažko didingo... Pastatai ir erdvės tokios karališkos, kad kas kelis metrus vis aikčiojau iš nuostabos ir grožio. Mano brangiausiąjį turbūt negyvai užkniso klausyti mano "vau", chi chi. Miesto grožiui atsiskleisti netrukdė net rūkas, per kurį nė nesimatė kito upės kranto. Tad galit įsivaizduoti mūsų nuostabą, kai rūkui prasisklaidžius grožis, gana tiesiogine šio žodžio prasme, mus pritrenkė architektūra ir matomas peizažas! Nacionalinė galerija tiesiai virš didžioji tilto, šalia jo - bastionas, kerintis savotišku baroku... Neturiu nė žodžių apsakyti, kokį neišdildomą įspūdį man paliko Budapeštas, o tai jau kažką reiškia, nes esu ne iš tų, kurie ieško žodžio kišenėje. Daugiau nekalbėsiu, nes tiesiog noriu pasidalinti pačiais gražiausiais, užfiksuotais momentais. Keista, bet pirmąją dieną fotoaparato į rankas išvis neėmiau, nes norėjau tiesiog mėgautis pačia geriausia draugija ir akimirkomis Vengrijoje. Kitomis dienomis taip pat fotografavau gana vangiai, tačiau gerų kadrų tiek daug, kad ilgokai sukau galvą, kaip visus juos čia sutalpinti... Kol kas tai tik pirmoji dalis nuotraukų, kitos, jeigu viskas eis pagal planą, sulauksite dar šios savaitės gale. O dabar, jau tikrai leisiu jums pasigrožėti! Gero žiūrėjimo,x
7 comments

 1. Replies
  1. Tikrai taip, o dar net pusės gražiausių nuotraukų nesukėliau! Pati vaikščiojau visąlaik išsižiojus nuo to grožio :D

   Delete
 2. Tas rūkas suteikia nuotraukoms daug žavesio, labai gražu! :*

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tikrai taip :) Miestas atrodo dar labiau paslaptingesnis... Ačiū :*

   Delete
 3. Kaip viskas gražu! Nuostabios nuotraukos, pačio blogo dizainas... Labai viskas subtilu :) džiaugiuosi atradus. Beje, labai patiko Tavo plaukų spalva. Ar pati dažaisi? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ačiū, tokie komentarai begalo džiugina, ypač kai įdedi tam daug energijos, labai smagu girdėti tokius atsiliepimus!:)) Plaukų pati nedažau, visuomet kirpykloje. Tiksliai žinau, kad dažai vadinasi Subrina ir maniškė yra pati šviesiausia spalva :)

   Delete
 4. Teko lankytis vasarą Budapešte, labai patiko! O tavo nuotraukos labai gražios, ačiū, kad daliniesi :)

  Vaida
  gyvenugerai.com

  ReplyDelete

Labai vertinu kiekvieną Jūsų komentarą ir visuomet perskaitau juos visus, tad ačiū, kad komentuojate!

All photos belongs to Fashion Mantra, unless mentioned otherwise. Strictly, no copying allowed. Powered by Blogger.