catrice-prime-and-fine-seseliu-baze

Pigus - nevisuomet reiškia prastas. Nors jei atvirai, manau, kad pigiausios klasės kosmetika visgi yra pigi ne veltui. Tiesa, kiekvienoje taisyklėje yra išimčių ir net ir pigiausiose linijose visuomet galima rasti dalykėlių, kurie kainą aplenkia savo kokybe. Iš Catrice kosmetikos esu mėginusi antakių gelį (kuris beje man patiko kur kas labiau nei Lumene ar Essence), lūpų dažus, kurie didelio įspūdžio nepaliko, akių pravedimą, skaistalus (šiuos drąsiai galiu rekomenduoti, nes pigmentacija - superinė) ir šešėlių bazę, kuri mane nustebinto kaip reikiant.
Praeityje naudojau Urban Decay Primer Potion, nusiskundimų tikrai neturėjau - spalvos tapdavo ryškesnės, ilgiau išsilaikydavo ir nesubėgdavo į raukšleles. Kiek vėliau, perėjau prie Artdeco bazės (sesės dėka), kuri man patiko lygiai taip pat, kaip ir pirmoji iš Urban Decay, nors kaina skyrėsi turbūt 3 kartus. Šiaip esu įpročio žmogus (jeigu daiktas man patinka, galiu jį pirkti vėl ir vėl, ir tai stipriai kertasi su mano bloginimu, tad nuolat verčiu save išlipti iš tos komforto zonos), bet pasibaigus Artdeco bazei, mergaitė, beprotiškai mylinti kosmetiką ir gyvenanti mano viduje, suspurdėjo iš džiaugsmo, nes pamatė progą išbandyti kažką naujo! 
Taip mano rankose atsidūrė Catrice Prime and Fine akių šešėlių bazė. Nemažas produkto kiekis, patogi pakuotė bei aplikatorius (it lūpų blizgesio), maskuojanti šviesi, bet ne per šviesi spalva puikiai paruošia voką tolesniam makiažui. Pati bazės konsistencija maloni, pasiskirstanti lengvai ir tolygiai. Kadangi esu riebios odos savininkė, be bazės, jokie šešėliai ant manęs nesilaiko. Dienos viduryje arba geriausiu atveju jau vakarop, kad ir kokius šešėlius benaudočiau, jie vis tiek subėga į raukšleles. Tad gera bazė - būtina. Būtent taip ir apibūdinčiau šį pirkinį iš Catrice - tai labai vykęs ir pasiteisinęs produktas, kurio dėka šešėlių pigmentai atsiskleidžia gražiau bei ryškiau ir dienos eigoje išlieka savo vietoje. Beje, šio gėrio kaina vos 3 eurai...Tad jeigu esate geros šešėlių bazės paieškoje, pirmyn, su šia tikrai neapsiriksite! 

Post a Comment

Labai vertinu kiekvieną Jūsų komentarą ir visuomet perskaitau juos visus, tad ačiū, kad komentuojate!

All photos belongs to Fashion Mantra, unless mentioned otherwise. Strictly, no copying allowed. Powered by Blogger.