Prisipažinsiu, jau senokai vis žvalgausi į garsiąją, visame pasaulyje garbinamą, Urban Decay Naked 3 paletę. Vis svarsčiau ar man tikrai jos reikia, nes dažniausiai naudoju vienos spalvos šešėlį per visą voką, o ištaigingi makiažai - tiesiog ne mano pašaukimas. Galiausiai nugalėjo blaivus protas, nes paletės taip ir neįsigyjau...
Netikėtai, mano akiratyje atsidūrė Make Up Revolution Iconic 3 paletė, kuri spalviniu tonu yra tikrų tikriausia Naked 3 kopija. Atsiliepimai Google platybėse bylojo tik vieną, kad paletė verta visų aštuonių, už ją mokamų eurų. Per daug negalvodama paletę nusipirkau, nes žinojau, kad net jeigu ir naudosiu ją retai, nesigailėsiu, nes kaina juokingai maža.
Mano nuostabai, kalbos apie gailestį nė būti negali! Šešėlių paletė tapo tokia naudojama, kad netgi rytais, kuomet visiškai neturiu ūpo dažytis, man norisi ją paimti ir žaisti su spalvomis. Rausvų spalvų tonai tiesiog kvieste kviečia mane vardu! Gerai parinkus rožinius tonus, mėlynos akys išryškėja, tačiau parinkus juos blogai - atrodo, it būtų apsuptos mėlynių, todėl rinktis reikia atsargiai ir kritiškai pažiūrėti į save veidrodyje.
Paletėje rasite net 12 spalvų, idealiai derančių tarpusavyje, iš kurių vos viena yra matinė (pati šviesiausia, gelsva spalva), 6 metalinio žvilgesio atspalviai ir keletas spalvų, su vos matomais blizgučiais. Labiausiai nustebino šešėlių konsistencija, kuri labiau priminė sviestą (taip, aš žiūriu per daug angliško youtube),  kreminė ir minkšta. Tad retušuoti šešėlius tampa tikra pasaka, nes jie sklaidosi visiškai lengvai ir be vargo. Kiek daugiau darbo reikalauja paskutinioji, tamsiai ruda spalva su raudonu blizgučiu, tačiau įdėjus šiek tiek pastangų ir pastaroji tampa įveikiama. Pigmentacija taip pat, pakankamai pribloškianti ir niekuo neatsilieka nuo kitų garsių ir žinomų brandų. Atspalvių pasirinkimas platus, tad ją drąsiai galiu pasiūlyti tiek mėgstantiems neutralų kasdieninį makiažą, tiek ieškantiems kažko ryškesnio. 
3 faktorių taisyklė (pigmentacija, atspalviai, kaina), kuria pasikliaunu renkantis akių šešėlius - šįkart išpildyta su kaupu ir man vis dar sunku patikėti, koks išties geras dealas yra ši paletė! Kainuoja tikrai labai, labai, labai mažai, o naudoju ją kone kasdien. Daugiau jau neberandu epitetų, kad apibūdinčiau, kaip ją mėgstu. Tad rekomenduoju! Ir, beje, apačioje matote ir mano makiažą daryta būtent su Make Up Revolution Iconic 3, gražu, tiesa?

P.S. Visiškai pamiršau ir per skubėjimą nepadariau nuotraukų telefonu, tad kokybė visai ne tokia, kaip norėčiau... Bet manau matosi pakankamai gražiai, kad spalvos pigmentuotos ir dailiai atsiskleidžia ant voko. Ir taip, laineris atrodo kiek nelygus, tad iškart po nuotraukų buvo pataisytas :)Post a Comment

Labai vertinu kiekvieną Jūsų komentarą ir visuomet perskaitau juos visus, tad ačiū, kad komentuojate!

All photos belongs to Fashion Mantra, unless mentioned otherwise. Strictly, no copying allowed. Powered by Blogger.