*PR sample
Prabėgus švenčių maratonui, pasibaigus ligoms ir atostogoms, laikas aptarti grožio dėžutęgroziodraugas.lt. Nenoriu kartotis, kas tai yra, tad toms, kurios dar nežino, daugiau paskaityti galite ČIA. Dėžutė mane pradžiugino dar gruodžio viduryje, tačiau norėjau visus produktus išmėginti nuoširdžiai, kadangi dėžutėje slėpėsi net 5 pilno dydžio produktai, vienas lūpų balzamo Blistex miniukas ir keletas kitų mėginukų.
Pradėsiu nuo visiems gerai žinomo L'occitane rankų kremo, kurio formulė tikrai ideali merginoms, turinčioms sausas rankas, nes ji papildyta taukmedžių sviestu. Man didžiausias minusas pasirodė kvapas... Negalėjau jo pakęsti. Kad ir kokios švelnios mano rankos būtų pasitepus kremu, kvapas buvo toks stiprus, kad norėjosi jį tik nusiplauti. Tačiau visiems mėgstantiems jazminus bei neroli, kvapas taps tikru privalumu. Šis pasirodė tiesiog ne mano skonio.
Bio2You melionis kūno kremas – tikras atradimas. Maloni konsistencija, draugiška sudėtis ir žymiai švelnesnis, subtilesnis kvapas... Produktas pasirodė taupus, nes naudojasi itin ekonomiškai, o pakuotė – nei per didelė nei per maža. Mielai vakarais po šiltos vonios, iš visų turimų kremų, renkuosi šį. Beje, nors tai yra kremas, o ne kūno sviestas, jis man patiko kur kas labiau, nei taip visų mylimi TBS, kurie man išvis nepalieka jokio įspūdžio, apart savo cheminio kvapo.
Franco Battaglia matinimasis šampūnas, riebiems plaukams – su šiuo šampūnu nesusidraugavau iškart. Nors apskritai, Franco Battaglia man žinomas ir nenuvylęs brandas, tačiau pirmieji plovimai buvo kažkokie netokie... Plaukai atrodė apsunkę, lyg sulipę ar neplauti. Visgi, daviau šampūnui keletą šansų ir finale rezultatas visgi patiko. Tai labai švelnus šampūnas, tinkamas naudoti kasdien. Didžiausias pliusas, kad plaukai ilgiau išlieka švarūs ir gaivūs. Ar rekomenduočiau? Nesu tikra, nors šampūnas patiko, bet nemanau, kad jį pirkčiau ir vėl...
Dermix Absolute Dry antiperspirantas – kadangi turiu ir retsykiais naudoju Driclor (taip, didžiausią interneto siaubą), šį išmėginti buvo ypatingai smalsu. Nėra jis toks efektyvus, kaip rašo jo etiketėje, kurioje siūlo naudoti tik kartą per savaitę, bet efektas visgi pastebimai stiprus. Keletą dienų – prakaitą galima pamiršti. Nors sudėtyje yra labai prieštaringai vertinamų natrio chlorido druskų, man tai didesnių problemų nekelia. Kartais papiktnaudžiauju ir tokiais antiperspirantais, pakeisdama savo įprastąjį PitRock. Beje, pagalvojau, kad tokie stiprūs antisperspirantai, ypatingai tinkami kelionėms, kuomet esame fiziškai aktyvesni nei įprastai.
Ir, galiausiai, Nail Berry nagų lakas, taip išgirtas visame internete, kad man vis dar įdomu jį išmėginti pačiai. Spalva gal ir nėra pati patraukliausia, tačiau įpakavimas labai jau elegantiškas ir prabangus, o talpa - didelė. Tiesa, kadangi darausi gelinį lakavimą, šis lakas greičiausiai keliaus pas sesę ar drauges. Tad lauksiu atsiliepimo iš jų. Na, o visi mėginukai, kol kas vis dar tupi kelioninėje kosmetinėje ir laukia savo eilės. Miniukai – pats geriausias dalykas kelionėms!
Apibendrinant, dėžutė pasirodė labai kasdieniška ir naudojama, nėra nieko, ką pamačius pagalvojau, kas čia per velnias? Bet visgi, gruodžio mėnesį tikėjausi dėžutėje išvysti kažką raudono, blizgančio ar auksinio... Tačiau dėžutė pasirodė visai priešinga ir kvietė palepinti save kasdien, o ne tik per šventes.
Didelis ačiū Groziodraugas.lt komandai, kad suteikė galimybę išmėginti visų taip pamėgtą ir mylimą dėžutę! 

Post a Comment

Labai vertinu kiekvieną Jūsų komentarą ir visuomet perskaitau juos visus, tad ačiū, kad komentuojate!

All photos belongs to Fashion Mantra, unless mentioned otherwise. Strictly, no copying allowed. Powered by Blogger.