tony-moly-im-real-sheet-mask-aloe-vera-veido-kauke-medziagine
Laikas sau - ypatingai svarbus, o gal ir svarbesnis, nei laikas skirtas kitiems. Esu iš tų žmonių, kuriems reikia bent 30-ties minučių tam, kad atstatyčiau harmoniją viduje. Šiaip gyvenime esu gana didelis degtukas ir koncentruojuosi vienu metu ne prie vieno projekto, todėl kartais tos 30 minučių tampa gyvybiškai reikalingos, tam, kad minčių malūnėlis mano galvoje, tiesiog sustotų. Kodėl taip tiksliai įvardinu laiką? Todėl, kad tuomet visada lepinuosi medžiagine veido kauke. Ir tai darau bent kartą į savaitę... Vardan sielos ir veido odos gerovės.

Nors Lietuvoje medžiaginės kaukės - pakankamai nauja koncepcija ir jų pasiūla parduotuvėse vis dar gana skurdi. Interneto platybėse, kitą vertus, pasirinkimo galimybių tiek daug, kad išsirinkti geriausią, tampa sudėtingu uždaviniu.Pasiskaičiusi atsiliepimus, užsisakiau "I'm real" veido kaukę iš Tony Moly. Pasirinkau drėkinančias kaukes su alijošiaus sulčių ekstraktu ir buvau maloniai nustebinta, tuo ką gavau vos už kelis dolerius. Nors kaukės yra du kart pigesnės nei Lietuvoje, efektas man beprotiškai patiko. Patiko taip, kad šiuo metu pas mane keliauja bent 6 skirtingų tipo kaukės...
Trumpai apie medžiagines kaukes ir jų struktūrą: medžiaginė kaukė uždengia apie 95% viso veido ir esu bandžiusi kaukių, kurių kirpimas nei šioks nei toks ir užsidėjus kaukę tiesiog jaučiasi audeklo trūkumas. su Tony Moly kaukėmis to nepastebėjau. Medžiaga pagaminta iš trijų sluoksnių plaušienos - ypatingai švelni, nekelianti diskomforto.
Kiekviena kaukė pripildyta 21 ml. esencijos, mano atveju tai buvo alijošiaus sultys. Iš viso parduotuvėje radau net 12  kaukės rūšių, skirtų skirtingoms veido problemoms spręsti. Patiko ir tai, kad nors jautėsi, jog kaukė pripildyta alijošiaus gelio, jis nebėgo nuo veido ir nelašėjo ant žemės vos išėmus iš pakuotės (taip, esu bandžiusi ir tokių, kurios buvo, tiesiogine to žodžio prasme, varvančios). Palaikius kaukę 30 minučių. visa tai kas liko ant veido, per keletą minučių susigeria ir nepalieka jokio lipnumo ant veido, oda lieka pamaitinta, putli ir minkšta. Tiesa, kaukę renkantis labai svarbiu faktoriumo tapo ir 5 komponentų nebuvimas - parabenų, talko, benzophenon, triethanol,  tar colouring.

Kaip naudoju kaukę? Visuomet prieš ją užsidedant, veidą nuplaunu su prausikliu bei Foreo Luna prietaisu, nuvalau odą toniku, kad atstatyčiau jos pH ir, galiausiai, užsidedu kaukę bei pasineriu į savo pasaulį, visiškam atsipalaidavimui. Prisipažinsiu, dažniausiai tokios "sesijos" vyksta po darbo dienos. Nors išties, būtų sveika bent kelias, tiek ryte tiek vakare skirti savotiškai meditacijai (net jei tai daryčiau ir be kaukės).

2 comments

  1. Kaip tik laukiu Purifying, bet norisi dar kažkokių. Kokias dar užsisakei? :)

    ReplyDelete
    Replies
    1. Oi, visokiausių, bet kažkaip nieko negavau dar :( Šįkart užsisakiau ir Skinfood bei Etude house. labiausiai patinka drėkinančios ir skaistinančios!

      Delete

Labai vertinu kiekvieną Jūsų komentarą ir visuomet perskaitau juos visus, tad ačiū, kad komentuojate!

All photos belongs to Fashion Mantra, unless mentioned otherwise. Strictly, no copying allowed. Powered by Blogger.