dove-intensive-repair-nutritive-solutions-sampunas-kondicionierius-kauke-hair-care
*PR samples
Dove plaukų priežiūra, jau senokai užkariavo mano spintelę vonioje ir vietą širdyje. Jei atvirai, niekada nesupratau to poreikio pirkti prabangias plaukų priežiūros priemones, juolab tokias, kurių sudėtis niekuo nesiskiria nuo tų, kurias įsigyjame Maximoje. Suprantu, visur yra išimčių, bet pripažinkim, kad reklamos ir geras vardas, dažnai daro mums didesnę įtaką nei norėtųsi.
Tuo tarpu Dove – prieinamas, sąlyginai nebrangus prekinis ženklas, kuris tinka ir patinka mano plaukams. Esu išbandžiusi turbūt didžiąją dalį Dove gaminių (plaukams), kuriuos galima rasti prekybos centruose. Nepatiko tik viena – pure care dry oil - linija, kuri plaukus tik sausino.
Atnaujinta Intesive Repair linija, skirta silpniems, sausiems, pažeistiems plaukams, dėka naujosios formulės visa linija tinka kasdieniam naudojimui. Išsamiai apie tai, ką žada gamintojai, galite pasiskaityti ČIA, o aš pasidalinsiu asmenine patirtimi.
Nors bandymui gavau dvi linijas (taip pat bandžiau ir regenerate nourishment, raudoname įpakavime), ši pastarąją nugalėjo be konkurencijos. Įdomu tai, kad linijoje vietoje įprastinių trijų gaminių yra keturi, nes gamintojai pridėjo dar ir greito poveikio kondicionierių (kurį reikia tepti ant šampūnu ištrintų plaukų). Nors iš esmės, greitojo kondicionieriaus poveikis turėtų būti panašus į kaukės, vienintelio šio gaminio nerekomenduočiau. Nors jį tereikia laikyti minutę, bet atvirai, mieliau renkuosi kaukę, po kurios plaukai tampa slidūs it šilkas. Visa likusi linija (šampūnas, kaukė, kondicionierius) – nuostabi. Maitinamasis šampūnas, kaip ir šampūnas, puikiai atlieka savo funkcija, neišsausindamas plaukų. Kondicionierius plaukus glotnina, minkština ir atrodo, lyg saugotų nuo išorės poveikio.
Mano plaukai – sausi, neturiu skilinėjančių galiukų, tačiau glotnumo ir žvilgesio tikrai trūksta.  Tad visuomet pasidžiaugiu, kai po visų procedūrų plaukai tampa švelnūs ir ypatingai lengvai šukuojami.
Beje, gamintojas taip pat žada, kad aktyviosios dalelės „Nutri-Keratin Repair Actives“ padės iš vidaus atkurti pažeistus plaukus. Nesu tikra, kiek tai įmanoma ir realu (nes mano žiniomis įsiskverbti taip giliai į plauką lyg ir nėra įmanoma), bet plaukai po beveik 3 savaičių naudojimo – atrodo puikiai! Ypač turint omenyje faktą, kad plaukus veikia šaltis, džiovintuvo ar garbanoklio karštis... Blondinės žino, kad šviesiems plaukams reikia gerokai daugiau priežiūros nei tamsiems, todėl šią liniją ypatingai rekomenduočiau blondinėms arba sausų plaukų turėtojoms.
Susimąsčiau, kas linijoje man patiko labiausiai. Bet kaip visuomet, turbūt tai būtų kaukė. Nežinau, ką Dove daro, tačiau jų kaukės – tikra bomba! Kauke išteptus plaukus susuku į rankšluostį ir laikau apie 30 minučių (ilgiau nei nurodyta instrukcijose), bet atrodo, kad plaukai tiesiog kaukę tiesiog sugeria, o rezultatas po tokio SPA – idealus! Beje, Dove kaukes drąsiai lyginčiau su taip išgirtąją Macadamia kaukę, kuri mano akimis, tiesiog neverta savo kainos. Kitą vertus Dove - beveik visuomet yra pirmasis mano pasirinkimas, kainos ir kokybės atžvilgiu. Pažadu, kad jau greit aptarsiu ir Dove plaukų aliejus, kurių turiu net 2!

P.S. Senąjį mano įrašą, apie visų laikų mylimiausią Dove liniją, skaitykite ČIA

2 comments

  1. really grate hair treatment now I use only dove

    ReplyDelete
    Replies
    1. Yeah, same here! have not noticed any difference between for example Kerastese or Dove. Works same on my hair. Especially loving the oxygene moisture line!

      Delete

Labai vertinu kiekvieną Jūsų komentarą ir visuomet perskaitau juos visus, tad ačiū, kad komentuojate!

All photos belongs to Fashion Mantra, unless mentioned otherwise. Strictly, no copying allowed. Powered by Blogger.