Foreo-luna-valymo-aparatas
*PR sample

Foreo Luna mano vonioje apsigyveno dar gruodžio mėnesį, kuomet į šią naujovę dar žvelgiau gana nepatikliai... Dabar, praėjus kiek daugiau nei dviem mėnesiams, turiu pilnai suformuotą, išsamią nuomonę, apie inovatyvų, bet daug klausimų keliantį, veido valymo prietaisą. 
Gamintojų aprašymas teigia, kad T-Sonic™ technologijos dėka LUNA™ švelniai pašalina negyvas odos paviršiaus ląsteles, makiažo likučius bei 99,5% nešvarumų ir riebalų, o žemo dažnio pulsacijos mažina raukšlelių atsiradimą. Naudojant LUNA™ vos po 2 minutes ryte ir vakare, Jūsų oda taps švytinti, natūraliai graži ir atjaunėjusi.
Mano asmeninė patirtis su Luna – dvipusė. Nors turiu pripažinti, kad naudoti Luna yra mano mylimiausias odos priežiūros žingsnis, rezultatas nėra toks stebuklingas, kaip tikėjausi... Taip, oda tikrai atrodo žymiai švaresnė kaktos, smakro bei žandų srityje, tačiau juodų taškelių ant nosies situacija nepagerėjo, o galbūt net nė nepakito. Kitą vertus, pastebėjau žymų skirtumą, gaminių, kuriuos naudojo po to, veikime. Pavyzdžiui, mano mylimas vitamino C serumas, įsigeria žymiai geriau ir, turiu pasakyti, kad oda atrodo dar labiau švytinti nei įprastai (serumą naudoju apie metus laiko, tad puikiai žinau, kaip jis veikė prieš pradedant naudoti Foreo). Tas pats ir su drėkinamuoju serumu, kuris, rodosi, žymiai lengviau pasiekdavo gilesnius odos sluoksnius ir oda likdavo maloniai putli bei sudrėkinta.
Pliusą dedu ir tam, kaip Foreo susitvarko su makiažo likučiais (pirmiausia, makiažą nuvalau su Bioderma miceliniu vandeniu): La Roche Posay Effaclar prausiklis ir Foreo Luna sudaro puikų duetą, po kurio, veidą perbraukus švariu vatos diskeliu suvalgytu toniku, jis toks ir išlieka, idealiai švarus. Tad net jeigu ant silikoninių šerelių nesimato jokių nešvarumų, kvestionuoti Foreo veikimą – nėra reikalo, nes savo darbą jis atlieka su kaupu.
Nors Foreo naudoju tik vakare (ryte tiesiog neturiu poreikio veidą plauti su kažkuo kitu apart ypatingai švelnaus prausiklio/micelinio vandens), jis yra vienas minkščiausių mano išmėgintų, veido valymo aparatų. Be to, Foreo galima rasti įvairių tipų (spalvų), tad kiekvienas galės pasirinkti pagal savo odą. Manasis – rožinis – skirtas jautriai/normaliai odai. Kažkada jau minėjau, kad nors turiu riebią/mišrią/jautrią odą, pirmiausia atsižvelgiu į tai, kad ji yra jautri ir prie būtent šios savybės, derinu visus, odos puoselėjimo veiksmus. 
Ir paskutinis, mano akimis, vienas didžiausių pliusų - išmanaus dizaino LUNA™ prietaisas pagamintas iš bakterijoms atsparaus neporėto silikono (tai reiškia, kad ant prietaiso nesikaupia jokios bakterijos, priešingai nei įprastuose šepetėliuose), o taip pat yra visiškai atsparus vandeniui ir naudojamas net 450 kartų po vieno įkrovimo. Be to, nereikia keisti LUNA™ šveičiamosios galvutės. Nes galiu garantuoti, kad nuolat pamirščiau tai padaryti...
Apibendrinant, ar Luna sukėlė revoliuciją mano odos priežiūros rutinoje? Ir taip ir ne.  Efektas tikrai nebuvo toks stebuklingas, kokio galbūt tikėjausi, bet negaliu meluoti, kad apskritai nebuvo jokio poveikio, nes poveikis pastebimas ir akivaizdus, tik galbūt ne iš karto... Ir, žinoma, kaip gi be klausimo, ar rekomenduoju? Manau, kad taip. Jei norite švaresnės, švytinčios odos, bet turite ypatingai jautrią odą (visai kaip aš), Foreo tikrai nenusivilsite. Ir, nors kaina atrodo gąsdinanti, prietaisėlis visgi jos vertas. Labai džiaugiuosi, kad Luna surado kelią ir į mano gyvenimą!

2 comments

Labai vertinu kiekvieną Jūsų komentarą ir visuomet perskaitau juos visus, tad ačiū, kad komentuojate!

All photos belongs to Fashion Mantra, unless mentioned otherwise. Strictly, no copying allowed. Powered by Blogger.