DSC01000
Jau seniai nesidalinau gyvenimas pastaruoju metu, bet kartais savaitės būna tokios įtemptos, kad neturiu kada fotografuoti gražių/dailių momentų jos metu, o sekmadienį viskas apie ką galiu galvoti tėra poilsis, į kurio apibrėžimą neįeina buvimas prie kompiuterio. Šįkart sekmadienis buvo ypatingai darbingas ir jo metu, surikiavau visus ateinančios savaitės įrašus! 
Turbūt pamenate mano įrašą, kuriame dėsčiau mintis apie tai, kad pirkimas nepadaro mūsų tikrai laimingais? Na, mano naujausias pirkinys Kindle Paperwhite nudžiugino taip, kaip nė pati nesitikėjau - visą savaitgalį negaliu jo paleisti iš rankų, o grįžti prie knygų skaitymo - vienas malonumas! Esu greita skaitytoja, tad knygą perskaitau dažniausiai per keletą dienų (kartais užtenka ir vienos, jei knyga tikrai gera), tad Kindle man -  net labai vykęs pirkinys! Tiesa, labai labai laukčiau ir gerų kygų rekomendacijų :)
Ir negalėjau nepasidalinti Vatikano nuotrauka iš viršaus, kai ją pamačiau, nustėrau... Kiek kartų vaikščiojau tose vietuose, bet niekada, niekada, net nesusimąsčiau, kaip viskas atrodo iš viršaus. Vienas žodis - NUOSTABU! Ir genialu. Ši vieta mums - labai ypatinga, galbūt todėl, negaliu nuo šios nuotraukos atitraukti akių. 
Tarp kitkot, ar aš viena taip laukiu pavasario? Nors oras atrodo lyg ir pavasiriškas, bet laukiu to momento, kuomet užteks lengvų batelių bei dailių suknelių. Įkvėpta pastarųjų savaičių orų, jau pradėjau ruoštis ateinančiam šiltajam sezonui (įsigyjau margą palaidinę, ryškiai rožinę suknelę ir keletą kitų spalvingų drabužių), natūraliai, to pasekoje, mityba irgi kiek pakito, tad vėl mėgaujuosi savo mėgstamiausiosmis salotomis su tunu... Per žiemą buvau ju labai pasiilgus. 

Šįkart atrodo tiek! Ateinanti savaitė nusimato labai darbinga, tad linkiu Jums ir sau, daug jėgų ir lengvų darbų,x

2 comments

  1. Ach kaip laukiu pavasario ir aš.. Taip ir bandau atrasti progą apsirengti odinę striukę. Ir vis nepavyksta :D

    ReplyDelete
    Replies
    1. Tiesa, kad tie orai, visiškai nenuspėjami!

      Delete

Labai vertinu kiekvieną Jūsų komentarą ir visuomet perskaitau juos visus, tad ačiū, kad komentuojate!

All photos belongs to Fashion Mantra, unless mentioned otherwise. Strictly, no copying allowed. Powered by Blogger.