pupa-foundation-like-a-doll-made-to-last-makiazo-pagrindas
Atėjo laikas palyginti dvi, mano mylimiausio kosmetikos brando, makiažo pagrindus: Made to last konkuruos su Like a doll. Jeigu kankina dvejonės, kurią pasirinkti, skaitykite toliau, nes aptarsiu visus pliusus ir minusus.
Pradžioje paminėsiu, kad turiu riebią/mišrią/ypatingai jautrią, į alergijas linkusią odą (tikras saldainiukas, ta mano oda). Todėl priemones renkuosi ypatingai atsargiai, nes dauguma jų odą tiesiog stipriai alergizuoja. Šios dvi alergijos nesukėlė ir, mano džiaugsmui, neužkimšo porų. Jeigu mano bloge esate ne pirmą kartą, nenustebinsiu pasakydama, jog esu lengvų makiažo pagrindų mėgėja, bet tuo pat metu, produktams keliu aukštus reikalavimus: lengva konsistencija, vidutinis maskavimas(kad nereikėtų papildomai naudoti maskuoklių), nemažesnis nei SPF 15 apsaugos nuo saulės filtras ir natūralus rezultatas ant odos. Šiuos kriterijus idealiai atitinka Like a doll versija - natūralus ir gaivus rezultatas, užmaskuotos probleminės vietos, sulyginta veido spalva, tačiau strazdanėlės vis tiek valiūkiškai matomos. Patogi pakuotė, ekonomiškas naudojimas (su pipete produkto paimi būtent tie, kiek reikia), puikus išsilaikymas ir nerealus rezultatas! Neradau nei vieno minuso, o mano plačią apžvalgą apie šį makiažo pagrindą ir nuotraukas su rezultatu, žiūrėkite ČIA.
Tuo tarpu, Made to last - kiek sunkesnė versija, maskavimas nuo vidutinio iki pilno, bet rezultatas vis tiek atrodo pakankamai natūraliai (padengus veidą beauty blenderiu, nepasakytum, kad kažkas ant jo yra), o vis tiek oda atrodo nepriekaištingai. Visgi, kadangi esu mėgėja lengvų produktų, šis pasirodė kiek sunkesnis ir kas dienai netinkamas. Tačiau šia pudra pasitikiu, kai ruošiuosi vakarėliams, specialiems renginiams, nes ji, kaip ir siūlo pavadinimas, išsilaiko tikrai ilgai. Nereikia sukti galvos, kad vakare makiažas bus kažkur dingęs. Beje, turbūt šis makiažo pagrindas būtų tinkamiausias riebios odos savininkėms, nes sausiaodėms gali kiek pasausinti odą. Vos nepamiršau paminėti, kad abiejų mano naudojamų, makiažo pagrindų spalvos 020.

P.S. taip taip, nereikia nė sakyti, kokia išbalus esu žiemą :)) Bet apšvietimas ir saulė, duoda savo!
 Made to last (vakarinis makiažas, kairėjė), Like a doll (dieninis makiažas, dešinėje)


2 comments

 1. Pirmosios nuotraukos lūpų dažų atspalvis - nerealus!! Man Like a doll irgi labai patinka, bet tik vasarą. Žiemai norisi ir maskavimo didesnio, ir riebesnės "košės" ant veido, tai dabar vėl grįžau prie Estee Lauder Double Wear :(

  Bet PUPA priemonės tikrai gali būti vadinamos vienomis geriausių Drugstore versijų. :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ačiū saulele!:* aš jaučiuosi nerealiai keistai su tokia spalva :D visiškai ne savam kailyje :) O Like a doll tai man ideali, nors bandžiau panašią ir Makeup forever bei MAC, Pupa jas gerokai lenkia :)

   Delete

Labai vertinu kiekvieną Jūsų komentarą ir visuomet perskaitau juos visus, tad ačiū, kad komentuojate!

All photos belongs to Fashion Mantra, unless mentioned otherwise. Strictly, no copying allowed. Powered by Blogger.