pupa-vamp-extreme-mascara-blakstienu-tusas
*PR sample 
Beveik lygiai prieš metus aptarinėjau originalią PUPA Vamp tušo versiją (apžvalgą su nuotraukomis, skaitykite ČIA), kuri mano kosmetinėje sukėlė tikrą perversmą. Tad įsivaizduokite mano džiaugsmą, kuomet pamačiau, jog PUPA išleido naująją Vamp blakstienų tušo versiją Vamp Extreme, kuri žada dar daugiau apimties bei ypatingą juodumą!
Šis tušas pasirodė esantis tikra, patobulinta originalo versija: konsistencija nebetokia klampi ir kur kas sausesnė (priminsiu, kad originaliai ji gana šlapia), išsilaikymas nepriekaištingas (mano visos dienos keliavimo testą atlaikytų be problemų), o šepetėlis... Na, šepetėlis jau yra skonio reikalas. Vamp Extreme kūrėjai nusprendė, jog guminis, neįprastos formos šepetėlis (lyg su praplatėjimu jo pabaigoje, kuris, beje, beprotiškai nepatogus, nes su juo arba a) nuolat įsiduriu į akį arba b) nuolat išsidažau vidinį akies kamputį) taps selling point, t.y. pardaviminiu jauku, bet mano simpatijų jis nelaimėjo, dėl jau ankščiau minėtų priežasčių.
Visgi, efektas šio tušo – n u o s t a b u s! Jis man net gi priminė, mano vieną mylimiausių, visų laikų tušą Dior Show (tik pastarąjį nusivalyti yra tikras skausmas, vienoje vietoje, priešingai nei šį). Juodos, tankios, nesulipintos blakstienos – kone kiekvienos merginos svajonė, kuri tapo labai lengvai pasiekiama su šiuo tušu. Be to, gaminiu lengva manipuliuoti – vienas sluoksnis idealiai tinka kas dienai, du ar daugiau – suteikia dirbtinių, ekstremaliai juodų, blakstienų efektą. Negana to, patobulėjus, ir kiek pasikeitus konsistencijai, tušas tiks ir riebiaodėms, nes dienos eigoje, neturėsite rūpintis dėl pandos akių. Nešiojančioms lešius, turbūt bus aktualu - jokių alergijų ar erzinančių poveikio akims nepastebėjau.
Tad, kuris tušas: Vamp ar Vamp Extreme, įsilies į mano mylimiausių top 3? Neabejotinai, Vamp Extreme – tampa laimėtoju, kurį rekomenduočiau draugėms, kaip naujausią atradimą.  
pupa-mascara-vamp-extreme-tusas

4 comments

 1. Keista, kad Dior Show sunkiai nusivalydavo - man jokių sunkumų nesukėlė ir šiaip buvo mėgiamas. ;O Tik kad laaaabai greitai uždžiuvo. Taip ir likau nesupratusi, ar čia tušo ypatybė, ar kažkaip ne taip jį prižiūrėjau. O kalbant apie PUPA, tai naujiena skamba labai patraukliai!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oi, man DiorShow buvo vargo vakarienė :D Paskui Sephoroj berods, išdavė, kad realiai reikėtų pirkti ir Dior akių makiažo valiklį, su kuriuo nebūtų jokių problemų :)
   Jeigu patinka apimties suteikiantys tušai, turėtų patikti ir šis!

   Delete
 2. Replies
  1. Tikrai, vienas geriausių mano bandytų :)

   Delete

Labai vertinu kiekvieną Jūsų komentarą ir visuomet perskaitau juos visus, tad ačiū, kad komentuojate!

All photos belongs to Fashion Mantra, unless mentioned otherwise. Strictly, no copying allowed. Powered by Blogger.