trussardi-my-scent-kvepalai-perfume

Kvepalai - vienas individualiausių moters pasirinkimų. Jam įtaką daro ne tik natos esančios aromate, bet ir moters charakteris bei jos odos ir kvepalų cheminė sąveika. Šiuo atveju, paskubėjau su sprendimu pirkti, nes pasidaviau pradiniam pirkimo džiaugsmui ir esu nusivylusi... Kvepalai visiškai man netinka ir nepatinka.
Pirmą kartą juos atsitiktinai užuodžiau kosmetikos parduotuvėje ir kvapo tiesiog negalėjau pamiršti... Alyvos, rožės ir tas pudrinis švaros kvapas, neapleido mano minčių! Tad, žinoma, laimingo atsitiktinumo dėka (kaip tik buvau beveik baigusi Trussardi "Delicate rose" kvepalus, apie kuriuos galite paskaityti čia), po kalėdų eglute radau būtent šį, išsvajotą kvapą. 
Nors gaivus kvepalų aromatas įkūnija nepaprastą moteriškumą bei gyvybingumą apipintą gėlėmis, ant mano odos kvapas atsiskleidžia gana keistai ir pavasariškų žiedų kvapas tiesiog nublanksta... Stipriausiai jame juntamos pirmos natos - alyvų bei kriaušių, kiek vėliau pasklinda kerintis lelijų ir rožių aromatas, galiausiai prasiskleidžia heliotropų, kašmerano ir sirinalaido dvelksmas (beprotiškai daug skambių žodžių, nors paprastai tariant, kvapas daugmaž tuo metu, nuo manęs tiesiog dingsta ir paskutiniųjų natų, komentuoti tiesiog negaliu). 
Trussardi kvepalai - vienintelis popsinis prekinis ženklas, kuriuo pasitikiu. Turėjau kone visus jų kvepalus ir visuomet likdavau daugiau nei patenkinta, nes mano oda ir Trussardi kvepalai, derėdavo tobulai. Išskyrus šįkart. Na, žinoma, nėra ko stebėtis, visuomet būna pirmas kartas! Nors aplinkiniai vis pagiria mano kvapą, pati jo nejuntu (nors, pasak parfumerijos žinovų, tai turėtų tapti didžiuliu pliusu) ir naudojasi kvepalai visai netaupiai... Vakare kvapo ant manęs nerasi nė su žiburiu, net nešneku apie tai, kad kvapas subtiliai būtų užsilikęs plaukuose. Po darbo dienos aš kvepiu niekaip. Ir man tai nepatinka! 
Tad jei manęs paklaustų, kas, mano manymu, yra geri kvepalai, neabejotinai atsakyčiau, jog geri kvepalai - tai nepaprastai subtilus dvelksmas ore, kurį netikėtai pajunti vakare, pasileidus plaukus... Deja, šie kvepalai neatitinka mano gerų kvepalų suvokimo, bet nepabandę - nesužinosite! 

3 comments

 1. Mieloji, ar bande Trussardi "A Way For Her"? Man šie nerealūs! Netyčia užmačiau juos dar būdama Milane, praėjo pusė metų ir niekaip negalėjau pamiršti.. Va ėmiau ir nusipirkau, nes tas švaros ir gaivos kvapas išlieka visą dieną, kartais net ilgiau nei Tom Ford ar nišiniai kvepalai!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Po tavo komentaro, nulėkiau į parduotuvę ir išmėginau! Nerealūs tikrai! Skaneni nei šie :) Manau bus mano sekantys!

   Delete
 2. Ir išsilaiko stebuklingai! Ilgiau, nei daugelis nišinių!!! :)

  ReplyDelete

Labai vertinu kiekvieną Jūsų komentarą ir visuomet perskaitau juos visus, tad ačiū, kad komentuojate!

All photos belongs to Fashion Mantra, unless mentioned otherwise. Strictly, no copying allowed. Powered by Blogger.